killerbean

okres Bratislava
filmový nadšenec

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 20.9.2017  15:02

Konečne pozerateľný piráti. Zábava pritiahnutá za uši s kopou dobrých vtipov a hlášok. Johny je otravný len trochu, ale Bardem je geniálny. Presladený záver nebol nutný, ale nejako extrémne ma nerušil. 70%

• 20.9.2017  14:55

Filmov na túto tému je už x, ale je fajn, keď má človek k dispozícii európske prevedenie. Občas je film príliš idealistický a úplne to vygraduje v závere, avšak zabavil som sa a nič viac som od filmu ani nečakal. Pokrytectvo intelektuálov bolo znázornené skvele. 60%

• 20.9.2017  14:48
    ARQ (2016)

Má to tempo, kopu zaujímavých zvratov, nie je to zbytočne dlhé a aj keď to nie je moc originálny námet, je to dôkaz, že aj za málo peňazí sa dá urobiť skvelý film. Komorné Edge of Tomorrow. 70%

• 4.8.2017  14:52

Neskutočná nálož! Konečne to niekto urobil inak a urobil to cool. Ritchieho štýl tu tečie z každej scény a dáva tomuto tuctovnému fantasy príbehu prímes gangsterky. Neskutočne dobre som sa bavil. Škoda, že pokračovania sa asi nedočkáme. Marketérom by mali odťať ruky. 100%

• 4.8.2017  14:49
    John Wick 2 (2017)

Je to tak trochu copy-paste jednotky, plus niektoré veci sa tlačia už trochu do extrému, ale stále to funguje. Škoda, že záver sa už nesie v duchu - dajme tam čo najviac priestoru pre pokračovanie - ako v nejakom rozumnom finále. 80%

• 4.8.2017  14:45
    Wonder Woman (2017)

DC sa to konečne podarilo. Od Man of Steel konečne poriadny film. Síce je to obsahovo tak trochu kopírka prvého Captaina, ale oveľa lepšie spracovaná. Prvý Cap mi totiž vôbec nesadol, narozdiel od Wonderky. Potešila akcia, humor (!), nebralo sa to tak strašne temno-vážne, a aj záporák fungoval. Myslím si, že je jasné, kto bude hlavným PR artiklom DC na najbližšie roky. 90%

• 4.8.2017  14:41

Nechytil ma anime originál, a nechytilo ma ani toto. Vizuál super, ale obsahovo prázdne, nezaujímavé. A pravdepodobne aj zbytočné. 60.%

• 4.8.2017  14:39

Komplexne veľmi dobre zvládnutý Star Trek film. Bolo tam trochu z klasického filozofovania, dostatok akcie, nejaký ten zvrat. Spokojnosť. 70%

• 4.8.2017  14:37
    Castlevania (TV seriál) (2017)

Full recenzia tu. 80%

• 4.8.2017  14:35

Vizuál super, príbeh kríval, postavy boli čistí idioti. Teším sa na pokračovanie tohto univerza, ale dúfam v lepší scenár a prepracovanejšie súboje monštier. Inak ale neurazilo. 70%

• 17.7.2017  15:01

Vzdor má vždy zmysel. Skvelé herecké výkony a kulisy Berlína. Žiadny happy end. Celkovo lepší priemer. 60%

• 17.7.2017  14:57

Full recenzia tu. 40% Cinemacity Polus

• 17.7.2017  14:53

Vizuál je nádherný. A pri ňom to asi končí. Infantilná a stupídna kravina zo scenárom z bodu A do bodu B. Mnohé vtipy sa stali neustálim opakovaním vyslovene otravné. 60% Cinemacity Polus

• 17.7.2017  14:50

Za mladi ma PR úplne minuli a tak nepociťujem žiadnu nostalgiu. Ak by film zostrihali o približne polhodinu, bola by to vcelku svižná príjemná jednohubka. Takto sa to príliš naťahuje a miestami vyslovene nudí. Záverečný fight bola čistá guilty pleasure a užíval som si ju s úsmevom na tvári. To fakt niekto niečo takéto vypustí v roku 2017? :D 60%

• 17.7.2017  14:45

Úvod ma bavil. Zbytočne sa nenaťahoval a rôzne čínske vylepšenia pri obrane múru boli skvelé. Damon a jeho postava tuctová a nezaujímavá. Obrancovia múru za zaujímali oveľa viac. Druhá polovica a najmä záver, bolo už scenáristické peklo. 50%

• 21.4.2017  12:58

Nevzalo ma to ak ako som čakal. Nejako som nevedel na tento vlak naskočiť. Natočené to bolo skvele, ale obsah mi občas nejak unikal. 60%

• 21.4.2017  12:55

Luxus, ktorý netreba popisovať. Silne pochybujem, že to niečo tento rok v rámci komiksoviek prekoná. 100% Cinemacity Polus

• 21.4.2017  12:51
    Bába z ledu (2017)

Zuzana Kronerová bola skvelá, rovnako ako jej postava s ktorou človek skrátka musí sympatizovať. Celkovo veľmi sympatický a príjemný film. Žiadna tuctová "kameňáková" komédia. 80% Febio Fest 2017 - Kino Lumiere

• 21.4.2017  12:25

Skvelá alternatíva ku generickej americkej animovanej produkcii. Skvelá hudba aj animácia, príbeh ale nemusí sadnúť každému, ale mňa aj napriek úvodnej rozpačitosti chytil. Bonusom bol fakt, že kino bolo plné rodičov s deťmi, ktoré zväčša zo záujmom sledovali aj rozprávku, bez hlúpych a prvoplánových vtipov. 90% Febio Fest 2017 - Kino Lumiere

• 21.4.2017  12:23

Historické pasáže boli skvelé. Sadol mi aj vizuál a hudba. Scenár ale ostal niekde v pozadí. Zo začiatku to ešte dávalo zmysel, ale ten koniec je tragédia. Respektíve, tento film ani nemá koniec. Končí-nekončí. 60%

• 21.4.2017  12:19

Nemám rád katastrofické filmy, ale toto šlapalo ako po masle. Duo Eastwood - Hanks fungovalo. Som rád, že neprepálili dĺžku a divák tak nenarazil na hluché miesta. 80%

• 5.3.2017  11:24

Akčné scény fungovali skvele. Krívať to začalo v momente, keď sa dianie presunulo do hôr. Občas zvláštny strih, vďaka ktorému niektoré scény moc nezapadali do konceptu a moc som ich tak nechápal. Úplný záver už bol klasický útok na city. 60%

• 5.3.2017  11:20
    Spojenci (2016)

Bolo to zábavné, akčné, dýchalo to dobou v ktorej sa film odohrával. Brad a Marion boli skvelá dvojica, záverečný twist prekvapil. 80%

• 4.3.2017  11:36
    Ploty (2016)

Ak sa človek prehryzie prvou polovicou, začne to mať naozaj grády a rozbehne sa herecký koncert Denzela a Violy Davis. V závere niekoľko skvelých zvratov. Oplatilo sa počkať na druhú polovicu. 80%

• 4.3.2017  11:32

Tak toto bol neskutočný blábol. Úplne sa tu ignorujú upíri a vlkodlaci, respektíve sa úplne kašle na schopnosti týchto rás. Namiesto efektných súbojov máme neústále prestrelky. Z upírov urobili úplných debilov, respektíve logika konania postáv išla asi na dovolenku. Nadávať na všetko čo tu bolo zlé by bolo asi na dlho. Zbytočný film, ktorý zachraňuje Kate. Tá ma stále baví. Ale inak hrôza. 40%

• 4.3.2017  11:28

Tragické aj komické. A samozrejme, neskutočne absurdné, bez ohľadu na to, že ide o reálnu story. Skvelá Meryl Streep, ale oveľa viac som si užil Hugha Granta. 70%

• 7.2.2017  14:59
    Pasažéři (2016)

Tak toto ma milo prekvapilo. Nie je to určite dokonalé sci-fi, ale romantická linka tomu dáva zvláštny nádych. Bolo to miestami trochu moc usladené, ale bavilo ma to. A bazén bol top! 70%

• 7.2.2017  14:55

Jednoducho povedané, úplne zbytočný film. Prepraná jednotka, s rovnakými vtipmi, s rovnakou zápletkou, dalo by sa to pokojne nazvať remake. Radšej sa vždy vrátim k Hľadá sa Nemo, ako k tejto trápnej napodobenine. 50%

• 7.2.2017  14:49
    Mlčení (2016)

Téma zaujímavá, avšak dalo sa to pravdepodobne spracovať aj trochu záživnejšie. Najviac mi asi vadili otravné vnútorné monológy a predvídateľnosť deja. Vyslovene zlé to zase nebolo, ale čakal som viac. Takto je to iba remeselne dobre spracovaná vata bez výraznejšieho prekvapenia. 60%

• 30.1.2017  14:42

Ako horor trochu naivné, či už príbehom alebo hlavnou zápletkou. Avšak atmosféra bola luxusná. Skvelá práca s tieňmi a zvukom. Malo to síce hluché miesta, ale také to mrazenie z nevideného, z čoho vidíme len náznaky fungovalo skvele. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27