Wonder Woman (2017)

DC sa to konečne podarilo. Od Man of Steel konečne poriadny film. Síce je to obsahovo tak trochu kopírka prvého Captaina, ale oveľa lepšie spracovaná. Prvý Cap mi totiž vôbec nesadol, narozdiel od Wonderky. Potešila akcia, humor (!), nebralo sa to tak strašne temno-vážne, a aj záporák fungoval. Myslím si, že je jasné, kto bude hlavným PR artiklom DC na najbližšie roky. 90%

Duch ve stroji (2017)

Nechytil ma anime originál, a nechytilo ma ani toto. Vizuál super, ale obsahovo prázdne, nezaujímavé. A pravdepodobne aj zbytočné. 60.%

Star Trek X: Nemesis (2002)

Komplexne veľmi dobre zvládnutý Star Trek film. Bolo tam trochu z klasického filozofovania, dostatok akcie, nejaký ten zvrat. Spokojnosť. 70%

Kong: Ostrov lebek (2017)

Vizuál super, príbeh kríval, postavy boli čistí idioti. Teším sa na pokračovanie tohto univerza, ale dúfam v lepší scenár a prepracovanejšie súboje monštier. Inak ale neurazilo. 70%

Jeder stirbt für sich allein (2016)

Vzdor má vždy zmysel. Skvelé herecké výkony a kulisy Berlína. Žiadny happy end. Celkovo lepší priemer. 60%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Vizuál je nádherný. A pri ňom to asi končí. Infantilná a stupídna kravina zo scenárom z bodu A do bodu B. Mnohé vtipy sa stali neustálim opakovaním vyslovene otravné. 50% Cinemacity Polus

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Za mladi ma PR úplne minuli a tak nepociťujem žiadnu nostalgiu. Ak by film zostrihali o približne polhodinu, bola by to vcelku svižná príjemná jednohubka. Takto sa to príliš naťahuje a miestami vyslovene nudí. Záverečný fight bola čistá guilty pleasure a užíval som si ju s úsmevom na tvári. To fakt niekto niečo takéto vypustí v roku 2017? :D 60%

Velká čínská zeď (2016)

Úvod ma bavil. Zbytočne sa nenaťahoval a rôzne čínske vylepšenia pri obrane múru boli skvelé. Damon a jeho postava tuctová a nezaujímavá. Obrancovia múru za zaujímali oveľa viac. Druhá polovica a najmä záver, bolo už scenáristické peklo. 50%