Městečko South Park - Vnitřní bezpečnost (2012) (epizoda)

Kyleův otec Gerald Broflovski si to rozdává se svojí ženou Sheilou v kostýmu kurýra UPS. Vidí je malý Ike a nakreslí obrázek, který putuje z ruky do ruky a všichni chlapi ze South Parku si myslí, že jejich manželky mají něco s kurýrem. Nejlepší hláška: "Nějaký běloch se pokusil zabít naše dcery! Vydržte, policie je na cestě s dekami a kakaem."

A teď něco úplně jiného (1971)

A teď něco z toho slabšího soudku. Přetrpěná hodina a půl a ano jednou sem se nezasmál :-(

Záskok (1997) (divadelní záznam)

V divadelní hře zaskakuje proslulý Karel Infeld Prácheňský. Kam se hrabe Bittner? To se nedá srovnat!

Tři životy (2007) (TV film)

Vojtěch Dyk a sestry Molnárovi to pěkně zkazili. Jinak by to bylo na tři hvězdičky.

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda) odpad!

Pan Jiří Klenka, který mixoval zvuk, by za tohle zasloužil uřezat uši!

Všechno bude (2018)

To je snad jediný film, ve kterém se Křenková aspoň trochu kření a netváří se, jak kakabus

Pravda zabíjí (1999) odpad!

Když Clint Eastwood nemá v roli bouchačku a nestřílí bandity, tak hraje vždycky takový kretény, že se na to nedá dívat.

Ohlédnutí (1968) odpad!

Viděl jsem jen 40%. Dál už sem to nedal. Další důkaz, že vysoké hodnocení na ČSFD vůbec nic neznamená. Překvapilo mě jen, že Antonín Máša napsal scénář i k Prázdninám pro psa s Tomášem Holým.

Oklamaný (2017)

Herecké obsazení je skvělé, ale přesto ten film nestojí za nic. Originál z roku 1971 s Eastwoodem je 1000x lepší. Je to takový bez emocí, bez života.