Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Serial se docela povedl první díl mě fakt ohromil moc pekne. Ale velkou chybou je asi ze autori se trosku prepocitali s rokama a jestli vubec pocitali ze tretim filmem kdy skynet byl spusten nekdy v roce 2007 a tady v roce 2011 no takze asi tod asi jedine chyby. Jinak kdyz beru serial bez predchozi predlohy tak bomba. Mozna i potesi klasicke hlasky a scenky vystrizene z filmů

Terra Nova (2011) (seriál)

Hlavním problémem této nové pecky ala Jursky Park je v tom, že na každém záběru máme samé dětičky. Dítě všude kam se podíváš. K tomu přidáme sladké americké usměvy. Kdyby se podařilo odbourat tuhle složku, tak serial nemá chybu ,takhle počkám jakou cestou se to vydá. ( Jinak osobně se mi nejvíce líbil svět v prvních 10 minutách, myslím že měl mnohem hutnější sci-fi atmosféru než samotná Terra Nova)

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

aj aj velké zklamání. Asi nebudu sám když řeknu, že pohled na Milionáře z chatrče byl trochu hyperbolický. Nejvíce zklamala režie, kdy jsem držel palce Davidu Fincherovi a jeho Benjamin Button - škoda no, ne všechno dopadne tak jak si přejem. Zklamáni z nominace byl tak Nouzový východ, který si myslím měl dostat vyššího ocenění. Na druhou stranu potěšila Kate a jeji role v Předčítači, která byla naprosto zasloužená, ale to si už uvědomili pánové za zlatými glóbusy. Ale nebýt Hugha tak výsledek je pouze mírně nadprůměrný, takhle velmi dobrý.

Transformers (2007)

Zajímavý snímek, který vás vrátí do dětských let. Ale bohužel když už jste ti větší tak většinou vidíte další až příliš originální příběh. Film vás uchvátí svými dokonalými speciálními efekty, které opravdu nemájí chybu a okamžitě vtahnou do děje, proto mé honocení je o tolik vyšší a film si rozhodně zaslouží za tuhle výše zminovanou vlastnost Oskara. Nakonec je pravda že Steven Spielberg vi do čeho má investovat.

Ultraviolet (2006)

Tenhle snímek vskutku není pro všechny. Opravdu mě zaujalo poněkud z mého pohledu komiksové zpracování s akční hrdinkou. Některé klasické scény Mile opravdu sluší a ona k tomuto žánru už přirostla jako naroubovaná větvička.

Umělec (2011)

3. MFF Cinema Mundi Brno

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak po prvním dile jsem si říkal co je na tom tak úžasného, ale jak jsem zhledl prvních deset dilů bylo mi to jasné. Michael Scofield je prostě borec který to má všechno vymyšlené do posledního detailu, když si myslíte že udělal chybu tak tomu tak není a je to pouze součást jeho plánu. Druhá série je trošku horší a zamrzí že u spousta hlavních postav nekompromisně spatříte kulku v čele. Bohúžel je tu už i třetí série kde je perfektni prostředí Panamského vězení ale postrádá důležitou věc a to je nové tetování, tak to potom vypadá že Michael neví co má sám dělat.

Vlkodlak (2010)

Tak takhle roztahaný film jsem už dlouho neviděl. Děj se tak pomalu natahuje až už víte jak to všechno dopadne v polovině. Možná tomu chyběla větší hororová atmosféra. A možná..... vlastně nevím mám z toho smíšené pocity takže za tři.

Vraždy podle Jidáše (1999)

Takový průměrný thriller. Nejvíce mě ale frustruje proč náš vrah dělal tolik nelogických věcí.Možná i pani scénaristi nad tím moc nepřemýšleli. Zjevné je i kopírování mého nejlepšího thrilleru Seven. Takhle se pohybujeme na hranici průměru.