Temný rytíř (2008)

Jeden z mála filmu, na který mě neustále dokáže bavit a vždy mile překvapit a to i po cca desátém shlédnutí. Nolanovi se podařilo vytvořit nejlepší filmovou adaptaci komiksu, kterou svět kdy viděl tečka. Není co bych zde vytknul, nebo možná přeci jen jedna věc by se našla, film se nepromítá v kině... Ne vážně na film se dokážete klidně dívat bez zvuku a stejně budete uneseni velkolepou produkcí a prvotřídní herecké výkony. Když vás obraz omrzí tak jednoduše budete s husí kůží poslouchat Zimmerův temný soundtrack. Temný rytíř je opravdu výjimečné dílo!

Rivalové (2013)

Jedním slovem M A J S T R Š T Y K

Hlad (2008)

K*rva chutnej film...

Prokletý ostrov (2010)

Pod filmem svítí jedna kolonka šedě a to OCENĚNÍ, ale kdyby se měli dávát oscaři za nejlepší filmový úvod tak si myslím že už by kolonky svítili všechny červeně.Hodně dobré mysteriozní drama,které patří k tomu nejlepšímu ze svého žánru ,líp to snad dokáže jenom David Fincher. Ps: Leo je božškej .

Než jsem tě poznala (2016)

Louisa „Lou“ Clarková a William „Will“ Traynor doplňují můj seznám oblíbených pacientů na vozíčku a jejich pečovatelů (Phillipovi a Drissovi tam už bylo smutno).Velmi příjemná a na můj vkus trošku přeslazené romantické drama,kdo má rád tento žánr filmů tak určitě doporučuju!!!!