mandlova

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 23.2.2019  18:45
    Creep 2 (2017)

What the hell was that??!!

• 7.1.2019  13:05

Ach ten Karel Höger!

• 4.1.2019  18:09
    Gruffalovo dítě (TV film) (2011)

Navazující díl na původního Gruffala odehrávající se celý na sněhu. V hlavní roli tentokrát ne samotná myška, ale malá Gruffalinka, která se vydala prozkoumat les a najít myšku.

• 4.1.2019  18:02
    Gruffalo (TV film) (2009)

Aktuálně nejoblíbenější kniha mojí dcery a zfilmování se hodně povedlo.

• 29.12.2018  00:08

"Identita" a la Tarantino

• 26.12.2018  22:51

Bez debat jeden z nejlepších hudebních filmů...ale nutno přimhouřit obě oči, realita byla na některých místech dost ohnuta nebo cudně zahalena. Ale i tak jsem řvala jako želva! Jo a Rami Malek musí dostat Oscara, protože to, co předvedl, to se jen tak nevidí.

• 14.12.2018  18:12

Tohle je prostě dětství. Cokoliv namluvil pro děti Karel Höger, je jako pohlazení... A díky této pohádce si vždycky vzpomenu, když nám na zahradě přibude další díra velikosti kráteru, že to zas měla ta naše chlupatá nádhera jen divoké sny o ztraceném království :)

• 29.10.2018  16:32

Snad ještě lepší než rozkouskované na Večerníček! Jako malá jsem ji a Abraxase milovala. Ta mírně temná atmosféra podpořená úžasným stylem Zdeňka Smetany a líbezné hudby Petra Skoumala mi sedla jako prdel na hrnec :)

• 5.5.2018  11:18

Prostě Lenny, kdo by ho nemiloval :) s kapelou mu to neuvěřitelně funguje, koncert super, jen ty mezipasáže s jejich hodnocením sebe navzájem atd byly trochu zdlouhavé.

• 5.4.2018  16:23

Pitoreskní...

• 29.10.2017  09:46

Viděla jsem tedy otitulkovanou verzi, takže jsem měla oproti většině lidí možnost si film 'vychutnat' komplet. Plusem budiž exotická lokalita, barva a širokoúhlý formát. Hrušínský jako černoch je vážně vtipný a nepochopitelný prvek.

• 7.10.2017  11:30

Brno = Fuchs. Měli jsme fakt štěstí, teď to jen nepokazit. (Jo a protože Kódl, tak ještě * navrch :))

• 3.8.2017  12:50
    Nexus (1994)

MASAKR!!! :D

• 23.7.2017  13:44
    Sucker Punch (2011)

Nedokoukáno

• 18.7.2017  16:56

Hodně dobrej dokument o nepopiratelně velké personě hudební scény. Překvapil mě hned začátek s úvodem do největšího soukromí Lemmyho a to první nahlédnutí do jeho bytu, fakt skromnej borec a podle všech a všeho i neuvěřitelně vřelej vůči ostatním, žádná hvězda s nosem nahoru. Maximum by ten dokument dostal, kdyby nebyl tak zatraceně dlouhej.

• 9.7.2017  23:26

Scéna s vizitkami je jedním slovem dokonalá.

• 22.6.2017  16:10

Intro, pár záchvěvů jako předzvěst. Pak se to třese snad čtvrt hodiny, všechno padá, všichni padají, pak se navzájem zachraňují. Komplikace zápletky - třes no.2 a dokonání zkázy, zbytek filmu se už zachraňuje zbytek přeživších v totálních ruinách města. Osobně mám radši Skleněné peklo nebo Dobrodružství Poseidonu, prostě hutná katastrofa na malém prostoru. Přesto to není až tak špatný film.

• 18.6.2017  12:35

Prostě a jednoduše....já ani nevím, co na to napsat! Pro mne, jako diváka, tam nefunguje zhola nic.

• 13.6.2017  13:29
    Městečko Fortitude (TV seriál) (2015)

Po první sérii tak půl na půl. Uvidíme, kam se to pohne dál...

• 11.6.2017  22:13

Maniakální android Fassbender. Nic víc nezaujalo, nejméně určitě ty scénáristické facepalmy "vylezme na planetu, kde jsme nikdy nebyli, jen tak, bez skafandrů, a uvidíme" až ke grotesce opakovaných uklouznutí na čerstvé krvi a budeme věřit androidovi, který tu 10let o samotě dělal co vlastně, pojď se podívat blíž, pojď.... Předvídatelnost je bohužel ještě větší než u Prométhea.

• 2.6.2017  22:16
    Malý princ (2015)

Malý princ to není, je to spíš O malém princi...ale vizuální styl krásný.

• 2.6.2017  19:57

První díl rozvláčnější, druhý díl šlape lépe. Obecně tedy kvalitní TV film o zajímavé rodině, fenoménu dvou sportovních značek, které už nejsou rodinnými firmami, leč do dvou dílů až zbytečně rozložený...ale asi v duchu Čím víc pruhů, tím víc Adidas :))

• 7.5.2017  09:54
    Tommy a Pentlička (TV seriál) (2015)

Hodnocení po shlédnutí "N či M": Ojojoooj ....tady si zase někdo zapřeháněl. Celou minisérii neznám a po této adaptaci si říkám, jestli o to vůbec stojím. Už jen to, že se nám tak zásadně změnil hlavní protivník z nacistického Německa na komunistické Rusko. Moc tyhle scénáristické úkroky a výstřelky, obzvlášť pokud se jedná o dobře sepsanou detektivku bez výrazných mezer, nechápu. V kostce - zůstal tomu jen název a jména postav, jinak si scenáristi vymysleli vlastní děj a celek je úplný nonsens.

• 3.5.2017  22:08
    Děti úplňku (TV film) (2017)

Rozporuplné pocity, jen za silné téma a nezáviděníhodný osud rodin si to plný počet hvězd bohužel nezaslouží. Chyběl mi hlubší pohled na celou problematiku, nějaký zástupce druhé strany, ne pouze pan Jůn... Doporučuji i komentář PetrPan, díky za něj! + simoneck

• 1.5.2017  19:23
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

Mafiánská sága par excellence. Je rodina a rodina - která z nich je přednější, které můžu věřit a svěřit se se vším? Která z nich je více dysfunkční a ve které se víc lže? Každý díl přináší nějaký zvrat, posun, každá série má určité vyvrcholení a i již známé postavy dokážou znovu překvapit. Potěšilo mě i to, že se po Romanci a cigárách zase sešli Gandolfini s Buscemim. Plný počet i za to, že teď tu úvodní písničku ze znělky nemůžu dostat z hlavy! :)

• 1.5.2017  14:44
    Tanečník (2016)

L'enfant terrible současného baletu, talent od Boha, oddaný dříč, novodobý Nurejev nebo Baryšnikov (podle toho, kdo z těch dvou je váš oblíbenec). Taková reputace stojí za Sergejem, ono stát se v 19ti letech sólistou Královského baletu totiž mluví za vše. Ovšem také to ze dne na den z něj odejít a zkusit štěstí v televizní reality show - konkurzu do Bolšoj v Moskvě a stát se sólistou i tam. Take me to church mělo být původně jeho rozloučení s tancem, baletem jako takovým, proto to natáčení tak niterně prožíval. Ale definitivní vale dát nedokázal. Díky bohu. Dnes, 1.5.2017, zatančí Praze, obě vystoupení byly vyprodány během 4minut. Proto si pusťte aspoň "jeho" klip k Hozierově hitu nebo rovnou tenhle skvělý dokument.

• 28.4.2017  11:58

Karl je velice tajemný, kontroverzní (i když ne tak jako Gaultier), disciplinovaný neurotik, pedant a ve všem, co dělá, naprostý samouk. Jeho manýry jsou pověstné, pro představu stačí už jen scéna před úvodními titulky. Poodhalí hodně i ze svého dětství, výchovy, ale hlavně z tvůrčí činnosti, kde mi bylo velice blízké prohlášení, že by nesnesl pracovat u uklizeného stolu, že to by asi ochrnul... Nicméně celkově na mne dokument působí hodně neučesaně a že se zcela, i obrazově vyhýbá Karlovu tlustému období v 90kách, tak i neúplně.

• 26.4.2017  19:29

Hodně slabé, s Alenkou to nemá už nic společného, pouze některé postavy a krátkou pasáž, kdy Alenka proleze zrcadlem. I když podle knihy nebyl ani ten první díl, tak mne aspoň bavil, tady mě rozčiluje snad všechno.

• 22.4.2017  23:37

Úžasná vizuální stránka, děsně vysírací spratek, ale i ten se dá vydržet. :)

• 20.4.2017  12:59
    Hollarovi (2016)

Martindaleovou a Jenkinse mám hodně ráda, v každém filmu, co jsem s nimi kdy viděla, i v úplné blbosti, vždy nějak vyčnívají. Hollarovi nicméně nejsou úplná blbost, ale taky nic, co by mě nějak přesvědčilo podívat se na to ještě někdy znova.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16