Návrat do ráje (1983) (seriál)

Celý den mi trvalo, než jsem si vzpoměla na název tohoto seriálu! To byla muka! :-D uff... no pro mne je to koukatelnější než Dallas, který jsem nikdy neviděla (a ani po tom netoužím) celý. Příběh Stephanie je rozhodně zajímavější než naftařská rodinka. Fandila jsem jí proti jejímu proradnému manžílkovi, co ji chtěl pohřbít. Přesně si pamatuju, kdy jsem ho viděla poprvé a jak jsme z toho s mámou byly nadšené :) nebojím se dát 4*, pokračování je slabší, proto navazují jen 3*

Erasmus a spol. (2002)

Příjemný film - nic víc, nic míň...tohle číst má spolubydlící - přiškrtila by mě - její nejoblíbenější film, díky němuž se zamilovala do Barcelony a i když tam nikdy nebyla, zná ji zpaměti, stejně jako tento film. Takže asi tak k tomu, jak může zapůsobit film. Nemůžu Erasmu upřít jisté kvality, ale má i (více než) dost slabin (příběh není až tak silný, dialogy nedotažené,..) - na 3* to zachraňuje příjemná parta vysokoškoláků, hudba, opravdu krásné prostředí Barcelony a fakt pár skvělých záběrů (např. když vylezou z nočního klubu, opilí a kamera se divoce točí jak "v opici a do toho hudba Daftpunk :) nebo jaká se strhne honička při příjezdu Wendina přítele Alistaira...jinak tento film kulhá pod taktovkou nepříliš schopného režiséra.

Kruh (2002)

Vyděšená jsem ještě teď...

Lásce na stopě (2001)

Od doby, kdy jsem viděla tenhle film, sháním knihu Láska za časů cholery... :-D / edit 2013: knihu už mám. A Kasiopeu taky! :)

Okno do dvora (1954)

Jojo, tak po tomto filmu si říkám, že nejsem blázen :-D koho nikdy nenapadlo, že se jeho sousedi chovají divně? Viděla jsem i TV remake s Christopherem Reevem, ale tomuto zpracování to nesahá ani po kotníky.

Anděl Exit (2000)

Podívej se na Anděl Exit a přečti si Memento, potenciální feťáku.

Šeptej (1996)

Zdrogovaná doga a její halucinace, šestnáctka Táňa, teplej? Honza Muchow a teplej! Honza Čechtický, hudba Colorfactory...tenhle film jsem žrala v pubertě, vydrželo mi to doteď.

Knoflíkáři (1997)

Velice originální povídkový film, při kterém jsem trochu nestíhala - postupné odhalování jak a kdo je provázán s ostatními...no super :) a ty hlášky! Dokonce i má máma si je oblíbila - nejvíc hádejte kterou? :o)

Kamarádi - Série 2 (1973) (série)

Pokračování je slabší, ale pořád se u toho bavím.