Van Helsing (2004)

Totálně nekoukatelná hollywoodská slátanina. Jediná hvězdička je za Hugh Jackmana. Usla jsem na rozdíl od golfisty více než jednou a rozhodně to nebylo způsobeno pokročilou večerní hodinou. Přítel musel dokonce tlumit mé hlasité komentáře na adresu tvůrců filmu, protože se bál, že to zanechá trvalou újmu na mém zdraví. Musím konstatovat, že vážnou újmu na zdraví mi způsobil tento film. Horší jsou pro mne už snad jen telenovely a podobná produkce. Ať si berou hollywoodská studia a hlavně scénáristé náměty ve své historii, ta evropská (ať jde o zpracování antiky, středověku, mýtů, bájí..) se jim až na minimum vyjímek nedaří zachytit ani z rychlíku.

Lazebník sibiřský (1998)

Jeden z mých filmových romantických vrcholů. U tohoto filmu vždy brečím jako želva...toto je "můj Titanic".

Tatík Hill a spol. (1997) (seriál)

Musím hned na začátku souhlasit s Gemini - také jsem neměla ráda Beavise a Buttheada, asi proto, že se k nám dostali až po mé pubertě, proto mne ten "prst v nose" humor minul... Darju jsem si zamilovala, prostě tvrďačka jakou já chtěla být. No a Tatík Hill mne odbourává dodnes, není za 5* jako Simpsons, Futurama, RedDwarf atd, ale tahle rodinka je někde na cestě mezi 4 a 5, takže dávám 4+

Laura (1944)

Tak akorát plna dojmu po shlédnutí na ČT2...krásný Noir, až Hitchcockovský. Velice překvapivé zvraty, závěrečná gradace...pro mne mňamka, ale ne největší.

Zápisník jedné lásky (2004)

Prostě mne to vcuclo a vyplivlo ubrečenou...takovýho chlapa jako Noah (Ryan Gosling) chce snad každá romantická ženská duše.

Motocyklové deníky (2004)

Na první shlédnutí za plný počet, suprová roadmovie, ještě lepší obsazení, nádherné prostředí, chytlavá hudba (hlavně ta z baru - Chipi chiiiipi :o)) prostě bomba zážitek. Hvězdička dolů je jen za upadající konec a rozporuplnou postavu "božského" Che.

Všechny chtějí Papiho (2003) odpad!

bože! Trapnost nad trapnost...to že včera večer nebylo v TV nic jiného a nechtělo se mi zapínat PC kvůli nějakému jinému filmu, řekla jsem si, že zkusím Primáckou večerní komedii... dojem telenovely byl opravdu dokonalý - až nevolno...

Na zdraví (1982) (seriál)

Vždycky si vzpomenu na tu chytlavou písničku a vchod do baru :)

Scarlett (1994) (seriál)

FIlmovou "klasiku" jsem sice viděla, ale tohle pojetí je mi bližší...zábavnější, živější. Scarlett je bytelná ženská, které věříte, že se o sebe umí postarat. Sean Bean jako správný záporák opět funguje na výbornou.