Creep 2 (2017) odpad!

What the hell was that??!!

Gruffalovo dítě (2011) (TV film)

Navazující díl na původního Gruffala odehrávající se celý na sněhu. V hlavní roli tentokrát ne samotná myška, ale malá Gruffalinka, která se vydala prozkoumat les a najít myšku.

Gruffalo (2009) (TV film)

Aktuálně nejoblíbenější kniha mojí dcery a zfilmování se hodně povedlo.

Bohemian Rhapsody (2018)

Bez debat jeden z nejlepších hudebních filmů...ale nutno přimhouřit obě oči, realita byla na některých místech dost ohnuta nebo cudně zahalena. Ale i tak jsem řvala jako želva! Jo a Rami Malek musí dostat Oscara, protože to, co předvedl, to se jen tak nevidí.

Psí pohádka (1959)

Tohle je prostě dětství. Cokoliv namluvil pro děti Karel Höger, je jako pohlazení... A díky této pohádce si vždycky vzpomenu, když nám na zahradě přibude další díra velikosti kráteru, že to zas měla ta naše chlupatá nádhera jen divoké sny o ztraceném království :)

Malá čarodějnice (1984)

Snad ještě lepší než rozkouskované na Večerníček! Jako malá jsem ji a Abraxase milovala. Ta mírně temná atmosféra podpořená úžasným stylem Zdeňka Smetany a líbezné hudby Petra Skoumala mi sedla jako prdel na hrnec :)

Lenny Kravitz - koncert 2014 (2015) (koncert)

Prostě Lenny, kdo by ho nemiloval :) s kapelou mu to neuvěřitelně funguje, koncert super, jen ty mezipasáže s jejich hodnocením sebe navzájem atd byly trochu zdlouhavé.