Návštěvníci (1993)

Bláznivá komedie, která mi zvedne skoro vždy náladu. Jean Reno je výborný a Christian Clavier jako Uj co smrdí jako hnuj super. Holoto všivá.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Když 99% američanů nezná Evropské souvislosti a ani neví jak vypadá brnění a člověk v něm, tak se musí i pro "kulturou" oplývající zemi udělat výběr, aby to aspoň někdo pochopil. Některé scény byly vtipné a Reno s Clavierem to celkem dost zachraňuje, ale jak mám Návštěvníky rád, toto je porce filmového umu pro mě 2x vyzvracená a znova pozřená.

Nebe nad Berlínem (1987)

Nebe je plné překvapení a to nad Berlínem dvakrát tolik. Poetický kousek pro poetické duše...

Nejkrásnější hádanka (2008)

Jako česká pohádka mě to mile překvapilo, proto lehce přidávám na hodnocení. Špatné to nebylo a člověk se i občas zasmál..

Někdo to rád horké (1959)

Perfektní film, sqěle jsem se bavil. Jeden z posledních nejlepších amerických filmů.

Nepravý muž (1956)

netradiční, ne o moc horší, ale vymyšlený jsou lepší

Nevěsta byla v černém (1968)

Dobrý film, kterému však dosti pomáhá konec, na který jsem se už po 20 minutách vydatně těšil. Některé momenty byly hodně dobré. Úvodní scéna se záběrem na kráčející nohy dobrá. Jinak mi tento skvost kinematografie přišel spíš jako diamantové kousky slepené plastelínou.

Noc v Roxbury (1998) odpad!

Americká zhovadilost nezná mezí!

Obchod za rohem (1940)

Hodně dobrá zábava, která postupně vrcholí až ke strhujécému závěru, který odhalí to, že James Stewart nemá křivé nohy, a proto se do něj Margaret Sullivan zamiluje :-) ... škoda, že jsem viděl You've got mail dříve, než toto, je to hodně dobré - 90%