Zastav a nepřežiješ (2006)

Tohle je úplně úžasný film na odreagování. Spousta krve, humoru, i trocha erotiky tam je! 80%

Hra (1997)

Mno, tak film je ( jako vždy u Finchera ) natočen skvěle, ale co mě fakt zklamalo byl příběh. Po skončení filmu ve mě zůstala taková podivná pachuť, rozhodně jsem nebyl spokojenej. 60%

Zodiac (2007)

Rozmýšlím se mezi 4 a 5 hvězdama. První část filmu byla nic moc, ale poslední hodina byla opravdu výborná. Co mi moc nesedlo byli herci. Možná to byl jenom můj pocit, ale kromě J. Gyllenhaala mi přišli všichni nepřesvědčiví. Hlavně to platí o M. Ruffalovi, ten mi tam vyloženě neseděl. Řekl bych, že těch 80% na čsfd to má právem a proto se přidávám. 80%

Čistá práce (2008)

Filmy tohodle typu mám rád a navíc Statham nezklamal a celý film táhnul. 90%

Sex Drive (2008)

Nevím, možná jsem na tyhle filmy už starej, ale todle je fakt hrozný. Viděl jsem prních 30 minut a stačilo, dost. Nejvíce trapný věci, autoři si myslej, že všichni sedíme doma u PC a snažíme se sbalit opačný partnery na chatu. 15 % za vtipnou úvodní scénku :)

Jízda (1994)

Naprosto pohodovej film. Příběh je sice tak trochu o ničem, ale sála z něj bezstarostnost a pohoda. Navíc Geislerová hraje fakt skvěle. A ten konec... Naprosto luxusní, nechte se překvapit. A Mám jednu ruku dlouhou zvedá hodnocení filmu tak o 5%. Dávám 80%

Případ nevěrné Kláry (2009)

Přišlo mi, že herci hráli hrozně, ale příběh a krásná žena vedle mě film vytáhli alespoň na 60%. :)

Milionář z chatrče (2008)

Film je to určitě pěkný, ale dlouho jsem se nemohl rozhodnout mezi 4 a 5 hvězdama. Pro pět hvězd hovoří hodně dojemný příběh, který diváka vtáhne do děje a hrozně jsem Jamalovi fandil, ale zároveň byl děj hodně předvídatelný, nic mě v něm nepřekvapilo. Proto 80%

Oktoberfest (2006)

No čekal jsem mnohem víc. Kdyby tam aspoň byly nějaký nechutný vtipy kterejm se mohl člověk zasmát. Ale bylo jich tam fakt málo. Několikrát jsem se zasmál, ale celkově to bylo dost o ničem. 45%

Román pro ženy (2004)

Moc nechápu, proč má film tak málo procent. Viděl jsem ho už podruhé a i podruhé jsem se výborně bavil. Neříkám, že je to nějaký realistický pohled na věc, ale je to komedie... A to výborná. Určitě doporučuju. Škoda, že poslední půl hodinka je taková už trošku o ničem. 85%