Divergence (2014)

Zajímavé, má to spád a super film na nedělní večer na Prima Cool :P za mě 5 hvězd a 100%

John Wick (2014)

Njn nasraný Wick, který to střílí dokola, dokud nejsou všichni mrtví :) Ano "Nedráždit hada bosou nohou" to zde platí na 100% 5 hvězd

John Wick 2 (2017)

Slušná řežba, při které se člověk nenudí ;) a o to přece jde! Má to sice pár much, ale co nemá :P 5 hvězd a 100%

Drsný Harry (1971)

Kultovní film, který zraje věkem ;) 5 hvězd a 100%

Kobra (1986)

Kultovní film, který zraje věkem ;) 5 hvězd a 100%

Bullittův případ (1968)

Jedna z nejlepších filmových automobilových honiček, která byla kdy natočena! Kultovní film, který zraje věkem ;) 5 hvězd a 100%

Motýlek (1973)

Film podle skutečného příběhu a to jeho kvalitu ještě umocňuje. Nikdo si nedokáže představit to utrpení a muka, kterou si vězni odpykávají... Ale na druhou stanu to bylo vězení :) 5 hvězd a 100%

Sedm statečných (1960)

Kultovní western, který už se nepodaří nikdy zopakovat... 5 hvězd a 100%

Já, Steve McQueen (2014)

Steve McQueen byl, je a bude idolem! Proto si nezaslouží nic jiného než 5 hvězd a 100% Tento dokument ukázal jeho život i povahu - což je fajn. Miloval auta a krásné ženy ;) Bohužel či bohudík zemřel na vrcholu a proto se stal bohem :P

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

40% a odpady.. proč?! Nechápu to... Za mě 5 hvězd a 100% super pořad, docela dobré "osobnosti". Alespoň se člověk něco dozví o té naší krasné zemičce :P