• Krátkometrážní

Chlap na roztrhání (2012)

Gerard Butler nám dokázal, že je furt sexy, ale na tom prostě nejde stavět celý film (i když se o to tvůrci pokoušeli). Shrnutí této "komedie"? Vezmete playboye kapku za zenitem, který je ukázkovým případem životního zkrachovalce (bývalý zraněný fotbalista nečekaně), přisypete pár postarších roštěnek, které jsou stále krásné a čpí sex-appealem jako Uma, Judy a Catherine. Potom přihodíte exmanželku Jessicu Biel, obyčejně působící oproti těm roštěnkám, za to nejvíc krásnou a přirozenou, jíž se snaží zkrachovalec získat zpět, ačkoliv už chystá svatbu s jiným. K tomu přidáte prachatého vypočítavého a na kamaráda si hrajícího žárlivce a přitom nevěrníka Dennise Quaida. Přihodíte syna, na nějž otec sere a máte z toho tento podprůměrný film s asi třemi dobrými vtípky. Ale na nějaký ten všední večer po práci na odpočinek jako dělané.

Imaginaerum (2012)

Parádní hudba a skvělé zpracování, které si zakládá na podivném ale fantaskním a krásném vizuálu. Příběh sám o sobě je ale tak prostinký a průhledný a všecko vám dojde asi po 25 minutách.Je však také milý i temný zároveň a rozhodně potěší. Musím pochválit konec, kdy zvítězil nad temnotou, probral se, vzpomněl si a pak.... přechod z G na E-moll aka Gem (chvíli trvalo, než mi to docvaklo:D). Film stojí za to vidět, ale jen jednou... 3-4*

Invaze slimáků (2012)

Být slimákem není jednoduché, ale asi se jich začnu bát:D Neskutečně mě pobavilo, jak to vidí slimáci a jak to vypadá z pohledu babky.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Pohodová ovšem místy trapná komedie o těhotenství. Jo nebýt té kopy známých tváří, řady z nich jsou mí oblíbení herci nebo herečky, nebo je alespoň ráda v něčem vidím hrát, tak bych se na ten film asi ani nedívala. No ono je to vcelku podprůměrný film, protože ty fóry přijdou málokomu vtipné, ale vzhledem k hercům jako A. Kendrick, C. Diaz, Ch.Crawford, R.Santoro, E.Banks, M.Morrison atd. přidávám ke 2* tu třetí. Jediné, co mě tu skutečně bavilo byla partička tatínků, jak už tu někdo psal, tady jedině mi ten humor přišel vtipný.

Jak vyloupit spermabanku (2012)

Vcelku hodně nudné, trapné, nezábavné a naprosto o ničem. Jako pardon, ale nevěřila jsem, že by někdo mohl natočit celý film trvající hodinu a půl, o tom jak nějaký zoufalec plánuje ukrást své sperma ze spermabanky. Nepříjemné postavy, ani O.Munn se mi tu nijak nelíbila, divný a nijaký scénář, a naprosto trapný happyend, kdy je teda fakt že jsem nepředpokládala (bacha SPOILER), že budou mít trojčata. 1* za těch pár vtipných scén.

Kara (2012) odpad!

Krátkometrážní snímek by měl v omezeném čase - max. 15 minutách ( i to je ale už moc někdy) podat něco podstatného a zajímavého, nebo alespoň vtipného, nějakou myšlenku. Některým stačí i jen minuta a půl, aby mě okouzlily, jiným by nevystačil všechen čas světa.... a to je například tohle.. moc jsem v tom neviděla nic, co by mě mělo zaujmout, čím by to ve mě mělo vyvolat jakoukoliv emoci - sympatii, radost, smutek, veselí, nudu... nic... po konci tohoto snímku, jako bych nic neviděla.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Mě se to líbilo...skvělé písně..parádní náhled na turné, atmosféru v hledišti, na jevišti v zákulisí....povídání a spousta fotek a videí, jak se vlastně tou velkou hvězdou stala a mezitím záběry z jejího osobního života. No neříkám, že někdy mi to nepřišlo trošku trapné, třeba jak šla navštívit svou babičku zatímco kamera už byla vevnitř, ale tak zase kvůli takovým pár blbým scénám jsem si rozhodně nenechala tento dokument znepříjemnit. Někomu může přijít trapné, že někdo nechá natočit dokument, kde se mu rozbije manželství a tak...ale takový je život, takže proč by ne a popravdě kolikrát některá hvězda se nechá v klidu točit, když ráno vstane z postele a má akné na bradě a je jí to úplně u prdele? Na to jen tak někdo kuráž nemá..takže já si těch 5* klíďo píďo dám, protože jsem si to náramně užila.

Kocour v botách: Tři ďáblíci (2012)

Tak tohle bylo super. Ty koťátka byla neskutečně roztomilá, zvláště ta Perla. Souboj v nejvyvalenějších rozkošných očích mě rozesmál, ale Kocour to vyhrál i s pískem v kukadlách. Zábava od začátku do konce, od "Diablos? It's a joke? These guys?", přes trénink v poušti, až po "I am the Whisperer. - Que? - I am the Wh....- One more time, ok, buddy? - I am the Whisperer - You are the Whisperer? Ok..".

Kočka (2012)

"Ak ti chcem zavolat dostanem správu? To je kravina." Docela ráda bych řekla, že jsem se zasmála... ale ono prd. Celý film dohromady obsahoval tak dvě lehce ucházející hlášky, herecké výkony no.. prostě je to béčková komedie s béčkovými herci. Kappamobil a batmobil... P.S. Jediné zajímavé, co mi film přinesl bylo, že jsem nevěděla, že zpráva se ve slovenštině píše správa :D