Arthur (2011)

Russell Brand v životní roli a škoda že jsme ho namísto Glóbů viděli na malinách a taky škoda že po tomhle filmu už byl všude pouze otravná přítěž. Jinak zábavná leč občas až moc přepálená komedie která nebýt tolika chyb mohla být po těch letech kultovní. 6,5/10

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Jason Lee v životní roli ze který vytřískal dvě nominace na Zlatý Glób a pochybuju že tohle ještě někdy překoná. Dementní a zároveň geniální sitcom který tu po těch letech opravdu chybí

Ještě máme čas (2020)

Slušné řemeslo. Viggo Mortensen válí jako herec, režisér ale i scenárista. Problém je ale to že mě to nebavilo sledovat a téma toho filmu mi bylo naprosto ukradený. Mortensenovu práci cením ale příště by to chtělo zvolit o dost zajímavější látku a ne látku ze který vyšťaví jenom tuhle průměrnou "pohádku" 6/10

The Mandalorian - Kapitola 16: Záchrana (2020) (epizoda)

Hvězda za konec. Když se Reed snaží vařit z vody v už tak prázdném seriálu tak nemůže vzniknout nic jinýho než průser. Nejhůř napsaný seriál posledních let

Vlkochodci (2020)

Téměř totožná nadhodnocená ptákovina jako loňský Kraus. Krásná animace a jinak nic co by stálo za povyk který se kolem toho tvoří. 6/10

Čekání na barbary (2019)

Žádná dynamika, žádná atmosféra.. Jenom pomalá ale přitom skvěle natočená dobová procházka. Ciro Guerra vypráví pomalým tempem nepříliš zajímavý příběh kterým nás provádějí přehrávající Rylance, smutně upozaděný Pattinson a standardně kvalitní Depp. Na své poměry v jistých směrech úchvatná dobová žánrovka která je ale v mnoha směrech nedotažená. Na velké ceny to nevidím ale na prestižních filmových festivalech to musí být hit. 6/10

Kód Enigmy (2014)

Nevýrazná a trapná oscarovka do počtu... Cumberbatch je tady hrozný dřevo a mimo Sherlocka a Strange už mu asi nikdy nic neuvěřím. 4/10

Scrooge (1951)

Ojojoj.. tohle jsem měl vidět už dávno. Kdyby se Hurst občas trochu víc vzepřel Dickensovi bylo by to perfektní. Atmosféru to má totiž geniální a Alastair Sim je jako Scrooge velice přesvědčivý. 7/10

Jack (1996)

Podprůměrná komedie kterých se točí tisíce.... Tak proč je na postu režiséra legendární Francis Ford Coppola? 3,5/10

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Pro fanouška Japonské kultury jasná povinost! Děkuju za to!