Pád anděla (2019)

Třetí Pád je pro mne osobně obrovské překvapení. Narozdíl od svých předchůdců sází na solidní řemeslo a snaživé herce a i přes všechny výhrady se jedná o poctivou žánrovku která rozhodně potěší. Ric Roman Waugh je talent jako prase! 7/10

Pobřežní hlídka (2017)

Je to v poho. Herci si to dávají a některý gagy jsou super. Nicméně s takovým obsazením a takovým konceptem bych očekával komedii/parodii roku a ne takovouhle rychlokvašku. Škoda, ale jednou za čas se na to i tak rád kouknu. 6/10

The Walking Dead: World Beyond (2020) (seriál) odpad!

Nejotravnější a nejhůře dojená frančíza se hlásí již s třetím seriálem! a já nemám co dodat a doufám že na tohle všichni brzy zapomenou

DVTV (2014) (pořad)

Nebýt Drtinové tak dám 5 hvězd

Zaklínač (2019) (seriál)

Tak tohle jsem protrpěl. Nabubřelá a laciná televizní břečka bez pořádné dramaturgie a hlavně s nulovou úctou k předloze. Henry Cavill se své role chopil se ctí ale jeho kolegy bych neposlal hrát ani do reklamy na Prostenal. Úspěch to má a další frančíza je tak připravená na dlouholeté dojení. Já u toho ale už být nechci.

Frajeři ve Vegas (2013)

Ta hvězda je pro Douglase, De Nira, Freemana a Klina. 1/10

Dlouhá noc přežití (2020)

...aneb jak držitel Zlatého Glóbu a 2 cen Emmy a jeden z největších sympaťáků své doby našel další dno své kariéry. O tom jak velká sračka to je se radši nebudu bavit ale něco mi říká že narozdíl od Cage který už se herecky opravdu ztratil na tu první ligu Willis stále ještě má. 1/10

Jiu Jitsu (2020)

Ale jo! Je to prdel!

Kouzelný svět Davida Copperfielda (2019)

Lannucciho dva předchozí snímky mám rád. Tento režisér v nich dokázal že sice není v rámci žánru ve kterém se pohybuje úplně bezchybný ale dokáže natočit opravdu drzé a v rámci tématu geniální filmy. Tady se ovšem pokouší o něco jiného a je to špatně. The Personal History of David Copperfield selhává ve všechno směrech a žánrově je tak nevýrazný že vám nakonec nezbyde nic jiného než sledovat slušný herecký výkon Deva Patela. 4/10