• Rodinný

Muž na radnici - Byt (1976) (epizoda)

Jó, Bohdalka, ta to umí rozjet ve velkém stylu. To je prostě paní herečka, to se jí musí nechat. Závěrečná oslava se povedla. Bavor je mi stále více a více sympatičtější.

Malá mořská víla (1976)

Nádherná, ač smutná pohádka. Miroslava Šafránková je stejně krásná a talentovaná jako Libuška. Radost na sestry pohledět.

Půl domu bez ženicha (1980)

Prostě ten konec. Ten se mi nikdy nelíbil. Menšík je králem, jako vždy. Proto se na ten film ráda dívám.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Nejlepší postavou je jednoznačně Olinka hrána Haničkou Maciuchovou. Ztvárnila úžasné třeštiprdlo, s výbornými hláškami, a také dokázala pomocí mnohem starším kolegyním svým životním nadhledem. Když byla na plátně, byla to radost pohledět. Líbilo se mi, jak se rodil vztah mezi Annou a Karlem. Dobrácká Anna dokázala vždy vzít věci do svých rukou. A pokud ona nemohla, byla tam již zmíněná Olinka. Vladimír Menšik opět králem. Žena za pultem je skvělý seriál. Pochvalu si zaslouží i Jiřina Švorcová. V jejím pohledu bylo často řečeno vše.

Muž na radnici - Havárie (1976) (epizoda)

Konec dojemný. Ani nebudu psát, že nechápu zdejší hodnocení. Já ho totiž chápu. Již jsem pochopila, že hledět na hodnocení nemá smysl. Je třeba si udělat vlastní názor. A za mě první díl velmi kvalitní. Obstojný. A ten konec ? Jsem zvědavá na další díly.

Žena za pultem - Příběh důchodkyně Kubánkové (1977) (epizoda)

Již v předchozí epizodě mě zarazilo, že najednou jezdí domů Anna autem. Z počátku to měla kousek. Doslova mávala dětem do okna a za zády měla obchod. Není se vozí téměř po půl Praze. Ale tak chybička se vloudí. Jinak opět skvělá podívaná, až na ten smutný konec. Já chápu obě strany. Jak touhu dětí po svém tátovi, tak rozpolcení Anny. Přesto čekám na konci happyend. Karel Brož si ho zaslouží.

Žena za pultem - Vítězství prodavačky Kaláškové (1977) (epizoda)

Seriál si užívám. Těším se na další díly. Jemný, lidský, komorní. A na tu vámi odsuzovanou podprahovou propagandu já vám kašlu. Nevím, proč jej za to odsuzujete. Zvláště v dnešní době, kdy je to v seriálech a filmech ještě horší.