Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krátkometrážní

Recenze (1 265)

Osudná droga (1987)

Tahle krimi komedie se pořádně rozjede teprve s příchodem Sama Elliotta na scénu někdy v cca polovině filmu a i díky němu je to nakonec docela solidní oddechovka, ve které o akci není rozhodně nouze.

plakát

V pasti - Epizoda 4 (2016) (epizoda)

Mě na tomhle seriálu hodně baví konce, kdy vás to doslova "nutí" pustit si hned další díl. Jinak zatím všechny epizody na hodně vysoké úrovni.

Všechno nejhorší (2017)

Napínavá i zábavná jednohubka s nesporně talentovanou Jessicou Rothe.

Neprozraď mě (1990)

Zapomeňte na Julii Roberts, to Jami Gertz je královnou limonád!

plakát

Kriminálka Anděl - Únos (2014) (epizoda)

První díl 4 série hraje hodně na vážnou notu, Taclík nezvykle v roli tvrďáka a řeší se tu únos kolegyně. No moc mě to nebavilo, včetně těch "vylepšení" (nová znělka, hudba, kamera, atd.). Další díly snad budou víc na pohodu.

plakát

Mimozemšťani z L.A. (1988) odpad!

Pokud už někdo napíše a natočí takovouhle taškařici tak nechápu, proč ve scénáři chybí byť jedna jediná scéna, ve které by se mohla hlavní hrdinka svlíknout. S ohledem na to, že v hlavní roli byla sličná Kathy Ireland, byla to bohužel jediná šance jak tenhle trapas zachránit.

L.A. Bounty (1989)

Na tomhle akčním béčku stojí za pozornost snad jen výborný Wings Hauser v roli záporáka..)) hodnocení 1,5*

Černý orel (1987)

Tak nějak takhle by mělo vypadat pořádné akční béčko..))

plakát

Meatballs: Na plný plyn (1992)

Pořád ještě docela zábavná oddechovka se spoustou pěkných holek. Jinak Corey Feldman tady vypadá už malinko "použitě".

Lov (1971)

Drsný nekompromisní western. Výborné charaktery postav. Nádhera.