Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krátkometrážní

Recenze (1 265)

Ostrov děsu (1970)

Slabé. Chybí tomu jakákoliv napínavá chemie mezi postavami, pouze se vrší mrtvoly. Za pochvalu stojí snad jen ten tajemný dům na pobřeží a hudba. Hodnocení 1,5".

Zkázonosná Eva (1991)

Koukatelné béčko o vraždící robotce. Za mě palec nahoru zejména za obsazení Renée Soutendijk do ústřední dvojrole.

Já, kocour (2016)

Asi povinnost pro každého, komu stejně jako mě běhá po bytě nějaký ten "kočičí miláček". A těm ostatním těch 87 minut "rodinné zábavy" snad alespoň rychle uběhne a nezačne nudit.

Blue Jean Cop (1988)

Pohodové akční béčko, u kterého potěší zejména řada hlášek, dostatek akce a sympatická ústřední dvojice (souhlasím, že Sam Elliott mohl dostat víc prostoru..). Hodnocení 2,5".

Orel Eddie (2016)

Film vysloveně na pohodu a dobrou náladu. // Febiofest 2016

plakát

Věznice ve Fort Laramie (1957)

Takhle slabý western jsem už dlouho neviděl. Nezajímavý příběh, nezajímavé postavy a vůbec všechno vypadá tak nějak narychlo spíchnuté. Hodnocení 1,5*.

Přístupový kód (1984)

Laciný thriller televizního střihu, ve kterém se tvůrci marně snažili vybudovat alespoň trochu mysteriózní atmosféru či napětí. Všechno bohužel padá s velice špatným scénářem, takže nakonec ani ta akce nebo speciální efekty to příliš nevytrhnou. Martin Landau má zde pouze vedlejší roli, zbytek herecké sestavy jsou neznámí herci třetí kategorie. Později osvědčený seriálový režisér Mark Sobel tímto počinem debutoval.

Creed (2015)

Jako když pijete třikrát vylouhovaný čaj, ta chuť už tam prostě není.

Poltergeist III (1988)

Oproti předchozímu dílu je tenhle mnohem akčnější a napínavější, takže vcelku nevadí ani ten ryze béčkový scénář. Rovněž prostředí mrakodrapu přidalo snímku na působivosti. Kolem a kolem je tohle docela povedené zakončení horrorové trilogie POLTERGEIST.

Slídil (2014)

Fascinující studie jedné pochroumané mysli, za kterou by se nemusel stydět ani David Cronenberg..))