Kronika (2012)

Takové sci-fi pro mladé, na kterém si debutující Josh Trank vyzkoušel svoje možnosti natočit "velký film". Za pochvalu stojí speciální efekty a pěkné akční finále..

Útok na ponorku II: Klamný cíl (1998) odpad!

10%.. Řadové akční béčko, které potěší několika dobrými hláškami, slušnou hudbou, ale nepotěší ledabyle natočenou akcí a o tu tady jde především.

Happy, Happy (2010)

70%.. Po akční krimi LOVCI HLAV další milý pozdrav z Norska v našich kinech.

Útok na ponorku (1996) odpad!

10%.. Hodně nudné akční béčko. V porovnání s ním působí Seagalovo PŘEPADENÍ V PACIFIKU jako film z jiné galaxie.

Miloslav Chlupáč, sochař (2005) (TV film)

Mini portrét osobnosti, jehož dílo mohou obdivoval lidé po celém světě - mj. čtrnáctimetrové betonové sloupy v Mexico City nebo třímetrová socha "Matka země se svým dítětem" ve slovinské Protoroži.

Šest vražd stačí, maminko! (1994)

Příjemná oddechovka, ne? Pokud se vám líbila, vřele doporučuji stejně zábavné ZÁTIŠÍ SUMMIT BLUFF s Kirstie Alley.

Čas slunce a růží (1968) (TV film)

Dnes už ze všeho nejvíc úsměvná vzpomínka na mistra, na to s jakým elánem zpíval na konci 60. let..

Kavárna potmě (2011) (TV film)

Dokument, který nejen přiblíží jeden zajímavý projekt, ale hlavně pohladí po duši a nabije pozitivní energií. Tak to má být..

Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)

Velmi příjemná stopáž jednotlivých epizod.. není nouze o slušnou dávku napětí i překvapivé pointy.. a nakonec zde hostuje celá řada známých herců.. Prostě tenhle seriál má styl a docela rád bych ho zkompletoval..))

Muž odnikud (2010)

Poetika a akce jako z nejlepších filmů Chow Yun-Fata. Dokonalý zážitek.