Shoppen (2006)

Po celých 90 minut neskutečně zábavný film, sympatičtí herci, jedna hláška za druhou, prostě bylo to nádherný. // Der Film 2007

Smrtící láska (1995)

Koukatelný tv thriller, kterému však chybí napětí a zajímavější dějové zvraty.. Olympia Dukakis vypadá jako stará kopie Umy Thurman z PULP FICTION..))

Kletba Růžového pantera (1983)

Solidní pokračování série, které je daleko snesitelnější než některé rádoby vtipné díly 70.- tých let s Peterem Sellersem..))

Všechny moje lásky (2000)

Pokud se vám líbili SINGLES Camerona Crowea, tak jste na správné adrese..)) A souhlasím, John Cusack i Jack Black byli super...

Stopa Růžového pantera (1982)

vpodstatě takový výběr toho nejlepšího z předchozích dílů... spokojenost...

Konec (2007)

Film vysloveně na pohodu a dobrou náladu. // Střední Evropa 2007

Náměstí Spasitele (2006)

Sociální drama podle skutečných událostí z Polska nedávné minulosti a po delší době - naposledy tuším EDI - opět dobrý film z téhle země v našich kinech..)) Střední Evropa 2007

Vzkaz v láhvi (1999)

Vcelku slušné citové vodopády, ale zdá se mi to nebo Luis Mandoki měkne. Chci říct, BÍLÝ PALÁC je jenom jeden..))

My Boys Are Good Boys (1978)

Řadové americké krimi - drama 70. let, které má jednu docela slušnou automobilovou honičku. Ta spolka zřejmě veškerý rozpočet, takže jinak už se jenom mluví a mluví.. Německá tv tento film kdysi odvysílala pod názvem C.A.S.H.