Špinavé ulice (1973)

Podobně "syrová" záležitost jako TAXIKÁŘ, jen méně vybroušená s několika hluchými místy. Ve scénáři (Scorsese) však nechybí zajímavé charaktery a také díky tomu jsou herecké výkony (zejména Keitel a De Niro) ozdobou. // Ozvěny 42. MFF Karlovy Vary

Halloween II (1981)

K tomuto jsem se vrátil již potřetí, možná počtvrté a je to čím dál lepší... Skvělý ústřední hudební motiv a atmosféra. Není nouze o napětí a zábavu... Potěší pak i řada dalších drobností - mj. film, který běží v telce, je NOC OŽIVLÝCH MRTVOL od Romera.

Návrat Lew Harpera (1975)

Slabší pokračování, nicméně i tak stále nadprůměrná kriminálka. Na výsledné 4* mě přesvědčilo zejména finále v opuštěných lázních a překvapivá pointa. Mladičkou Melanie Griffith jsem poznal až po nějaké chvíli.

Dvojče (1984)

Být stopáž kratší tak o patnáct minut, šel bych s hodnocením výš. Ke konci to byla prostě nuda, nicméně pokud máte Pierra Richarda rádi, tady si ho užijete dvojnásob.

Shortbus (2006)

50%.. Tohle mi připomělo KEN PARK a přestože to má přeci jen lepší myšlenku, jsem zklamanej.

Karneval zvířat (2006)

Jako předfilm SHORTBUSu ideální, dlouhé tak akorát, než aby to začalo nudit.

Útěk bláznů (1993)

Docela zábavná road-movie s nezapomenutelnou trojicí Pierre Richard, Michel Piccoli a Dominique Pinon.

Maltézský sokol (1941)

Pozdější HLUBOKÝ SPÁNEK (Bogart opět v hlavní roli) je mnohem napínavější a především zábavnější.

Seber si svých pět švestek (1983)

Nevtipná a nudná komedie, která má pitomý příběh. Snad jediný film PR je horší a to VÍTEJTE NA PALUBĚ.. režie Bernard Guillou