Knihy smrti (2020)

Všechny povídky se mě líbily, zajímalo mě jak dopadnou, ale první je opravdu dobrá. V celém filmu nechybělo napětí, docela to připomínalo číst povídky v knížce - pomalejší rozjezd, ale za to super konec. Za mně film splnil očekávání. 80%

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

SpongeBob jak má být, ani délka mu neublížila, zábavná pohádka pro děti i rodiče, spoustu vtipů i parodických scének, no a David Hasselhoff naprostý úlet.

Až do poslední smrti (2019)

Mně to nebavilo, příběh je blbej, postavy se chovají strašně hloupě, i když chápu, že jim našeptávala asi ufonka. No a kolik toho vydržela hlavní hrdinka a kolikrát jí pomohla náhoda, tak to už bylo fakt hodně. Ke konci už jsem trpěl.

Stíny mezi námi (2018)

je to spíše takový thriller pro mladší publikum, námět s duchy byl zajímavý, ale pořád mně to stylem připomínalo Stmívání, nenudil jsem se, takže mezi 3 a 4 hvězdami

Kung Fury (2015)

Dlouho jsem se takto nepobavil, a ta hudba, prostě super, dokonalý mix akčních VHS filmů a televizních her, za mně určitě všem doporučuji vidět.

Vetřelec: Covenant (2017)

pěkně se na to kouká, ale zápletka podobná té před 40 lety, pár filozofických keců, čekal jsem víc, příště víc bojů a napětí s vetřelcem a míň filozofování strojů - no snad už příště nebude nebo to půjde úplně do kytek.

Neon Demon (2016)

Audiovizuální filmek, fakt mně hodně bavilo, jak se mladá holka dostává na výsluní, ale je jasné, že ji někdo musí srazit. Toto je shrnutí celého děje. Konec jsem bral spíše symbolicky. Horor to není, ale napětí a tíživý pocit nechybí.

Kletba z temnot (2012)

Prostě vymítačskej horor s démonem, nic víc, nic míň - dalo se.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

jako horor to nefunguje, těch pár lekačet to nezachrání, zápletka špatná, prostě ztráta času, strašně se to táhlo, už jsem myslel, že to vypnu, duchařský horor vypadá jinak

Krvavý sníh (2008)

Super béčko, blbej děj, teda jako vždycky u takového filmu. No prostě jsem si to užil. Kdo má rád hnusný burany, kteří rádi loví, tak se bude bavit. Je to i napínavé. Dost dobrejch 45%