Mladé pušky (1988)

Tento film som ako decko strasne zral. Vyborne vybraty vtedy mlady herci si svoje ulohy naozaj uzivali. A Emilio Estevez nad nimy markatne vycnieval. Len si akosi nepamatam koho tam hral Tom Cruise :D.

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Rozporuplny film ,ktory mohol byt vinikajuci. Pacila sa mi pekna vyprava ,ostra kamera ,spomalene bojove umenie Marka Dacascosa ,krasna Monica Bellucci a vyborny zaporak v podani Vincenta Cassela. Bohuzial je pribeh moc dlhy a ma aj dost hluchych miets. Prisera je uplne smiesna a posobi dost lacno akoby tvorcom dosli peniaze. Je to proste priemerny film ktory za pozornost urcite stoji.

Denní světlo (1996)

Pohodove becko ,ako stvorene pre Stalloneho.

8. míle (2002)

Asi vacsina ludi pristupovali k tomuto filmu skepticky a Eminema si ako herca ,ktory ma hrat hlavnu ulohu v drame nevedeli predstvit. Ja som patril medzi nich. Ale Eminem ma proste ako herec prekvapil. Aj ked sa da povedat ze hral vlastne sam seba jeho talent na herectvo sa mu po pozreni tejto dramy preste neda upriet. Pribeh je zasadeny do Cernozskeho prostredia kde sa moze biely raper len tazko presadit. Eminem to vsak dokazal a myslim ze t nie je az taky kkt ako sa o nom pise. Brittany Murphy bola tak isto vyborna.

Čtyři pokoje (1995)

Nie je to zle ale nie je to ani dobre a uz vobec nie kultovne. Najlepsii pribeh je z Banderasom ,ale ani ten nie je nic extra. Pozrel som si to a myslim ze sa k tomu uz nevratim. Film ,ktory sa moc snazi byt niecim vycnievat z radu ale myslim ze sa to moc nepodarilo.

Killer (1989)

Chcel som dat za tri pretoze mne tieto bezduche strielacky a Hong Kongske filmy moc nesedia. Ani tento neni skoro v nicom odlisny. Vela sa tu rozprava o kamamratstve avsak tak nezmyselnom ,ze tomu proste nikto neuveri. Policajt ,ktoreho prioritov je zatykat zlocincov sa zo dna na den stava najlepsi kamaratom zo zabijakom. Tak s tymto na mna naozaj nechodte. Na druhu stranu vsak musim povedat ze film ma par dobrych momentov. Zaver ma celkom zaskocil a preto som sa rozhodol pre styri hviezdicky. Som si vsak isty ,ze keby som videl film pred desiatimy rokmi bol by to stopercetny plny pocet. Uz som vsak z podobnych filmov vyrastol takze dnes je to tak na 70%.

Manituova bota (2001)

Vyborna parodia na legedarneho Vinetoua. A jeho brat nemal chybu.

S nasazením života (1993)

Pomale tempo filmu mi brani dat plny pocet. Ale aj tak sa jedna o velmi dobry thriller z vybornym zaporakom J. Malkovichom. Eastwood tak isto dobry.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Vyborny namet z celkom dobre hrajucimi hercami. Mohlo to byt vsak aj troska lepsie. Chybalo mi viac akcie a hlavny hrdina dostaval malo priestoru. Ale aj tak je to celkom dobry film na jedno a mozno aj dve pozretie.