Cutlass (2007)

Maly rezisersky debyt Kate Hudson vyzdvihuje nadpriemer simpaticke herectvo. Dakota mila ako vzdy a vie si divaka ziskat. Vybarny bol aj Kurt Russell. Ale kristen je proste u mna vzdy jednicka. Pre mna je ona najzaujmavejsou hereckov na svete. Tomu vyrazu jej tvare ja proste nemozem odolat.

Nadaný žák (1998)

Necital som toto Kingove dielo a to musim dohnat. Film je pre mna nadmieru uspokojujuci. Vyborne dialogi medzi dvom hlavnymmi ucastnikmi su brilatne a pri ich rozhovoroch tuhne krv v zilach. Ian McKellen bol v tejto snimke tak uzasny ze za nu mohol kludne dostat oscara. Je skoda Brada Renfreho. Mal to skvele naslapnute a bol skvelym hercom.

Dvojitý zásah (1991)

Jeden z lepsich filmov JCVD. Dvojuloha v tomto filme bola na mieste. Potesila aj ucast Bola Yeunga.

Apocalypto (2006)

Mel Gibsom u mna svojimi filmami naplno boduje. V tomto filme sa objavili relativne nie moc znami herci a vsetci boli nadmieru presvedcivy. Aj to je dokaz toho ze Mel vie hercov nasmerovat k tomu aby svoje ulohy zvladli. V niektore sceny vsak vo svojich filmoch opakuje. Napriklad aj v statocnom srdci prisiel hlavny hrdina o svoju zenu podrezanim hrdla a tak isto to bolo aj tu ked si prisiel o svojho otca tym istym sposobom. Je to vsak len nepodstatny detail ktory som si hned porovnal z tymto filmom.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Jena z tych lepsich komedii v ktorej Anne Heche na celej ciare prehrala Harrisona Forda. Bola vtipna a zabavna. Je velka skoda ze uz moc netoci filmy.

Discopříběh (1987)

Slaby film takmer zo ziadnym pribehom a chatrym herectvom mladeho Hrusinskeho vytahuju z uplneho dna chytlave pesnicky Michala Davida.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Ja proste nemam slov. Keby sa mi tomto filme zaujalo aspon 30 sekund dal by som aspon jednu hviezdicku za piesen Joza Raza. Ale proste to nejde. Hrozny film.

Fontána pre Zuzanu 2 (1993)

Kedysi sa mi to celkom pacilo. Ale vsetko caro po rokoch vyprchalo. Dve hviezdicky za par dobrych pesniciek a v tomto filme stale peknu Evu Vejmelkovu.

Polepetko (1986) (TV film)

V pohode rozpravaka a chlapikovi co vsetko popletie. Miro Noga bol v tomto filme perfektny.:-))) Idem do krala aby som sa stal svetom.:-)))

Priateľky (2008) (seriál) odpad!

Este horsie ako kutil.