Cesta k ráji (1978)

Mladý Sly ako jeden z trojice talianskych bratov, ktorých už nebaví ťahať ľad do piateho poschodia, tak toho "najmenšieho" z trojice ukecajú na voľnoštýlové zápasy. Pohodovka, ktorá neurazí, zápasenie v ringu malo wrestlingový nádych, čo ma dosť potešilo.

Spolubydlící 2 (2005)

Ku koncu už síce prekombinované, ale na jedno pozretie v tv vôbec neublíži. Navyše aj babenky sú tu pekné (mrchy).

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Ten absurdný a prekombinovaný koniec ma tak nasral, že nepôjde dolu jedna hviezda, ale dve.

Svůdné zombie (2008)

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good.

Deník mrtvých (2007)

Ježišmária, ako ja nemám rád túto roztrasenú, za každú cenu sa autenticky tváriacu kameru typu rodinný výlet na kolotoč :) Natáčať treba aj keď ti zombíci killujú kamošku, lebo čo neni na kamere, to sa nestalo :( Ale na druhú stranu gore efekty sú celkom v poho - mozgy a iné orgány lietajú vzduchom ako na dobre našlápnutej dedinskej zabíjačke, zombíci sú fešáci ako z magazínu a atmosféra celkovej bezútešnosti bola cítiť ako ponožky po šichte. Takže u mňa ľahký nadpriemer. Dovolím si citovať životnú múdrosť na adresu zombíkov: "Jestli nejsi Ježíš Kristus, tak po smrti nevstávej a nikam nechoď" :)

Kalendárium (1993) (pořad)

Síce poučné, ale podávané síce elegantným, ale suchým a nudným štýlom paní Saskie. Prínos takéhoto formátu ku historickému rozhľadu však nepopieram a oceňujem.

Smrt on-line (2008)

No neviem, akosi ma to nedokázalo trafiť... Ale na "TÚ" stránku sa asi bol pozrieť každý :)

Rovnice smrti (2007)

U mňa má táto rovnica jednoduché riešenie. W Delta Z = 2,5* Byť to jeden z dielov série C.S.I. tak to beriem, ale ako celovečerný film to už trochu stráca dych. Jedno však viem určite: kladivom po kolene a klince pod nechty nechcem :(

Líbánky (2003)

Toto treba povinne premietať po sobotách na mestských úradoch a v kostoloch.