Grizzly: Pomsta šelmy (2007) (TV film) odpad!

Ó, ako mňa nudia tieto horory, kde divákovi stačí poznať názov filmu a vidieť nasadať do auta partičku teenagerov a je nad slnko jasnejšie, ako sa veci majú a kto s kým bude kávu miešať. Jediným pozitívom v tejto kryštalickej nude bol statný maco, ale keď takýchto cukrlákov budem chcieť vidieť v plnej kráse, tak si nabudúce pozriem radšej nejaký prírodopisný film (obávam sa, že aj tie majú bohatšiu dejovú líniu ako tento film), alebo si zbehnem na huby do lesov niekde v okolí svojho bydliska.

Noční rvačka (2008)

Ešte som síce od 55kg vážiacej ženy nikdy nedostal na bradu, ale moc som tie súboje naštvanej vyziabnutej Katherine nežral. Predsa len sa mi akosi nezdá, aby taká šľacha dávala dolu trikrát toľko vážiacich macíkov. No a keď si teda odmyslím všetky tie nepresvedčivé ilegal zápasy, tak mi z filmu zostal len akýsi slabučký príbeh a stokrát videná lovestorka a film pracovne premenovávam na "Noční sračka".

Na hraně temnoty (2010)

Mierne prestarnutý Mel je späť a snaží sa nám ukázať že ešte stále dokáže nacápkať zlosynom z nukleárnej lobby a nielen svojim ženám a milenkám. Ale uznávam, že mu to ešte celkom ide.

Rodinné tajomstvá (2005) (seriál)

Nezostáva iné, len súhlasiť s "vysoko kompetentným" názorom užívateľa Ai.ma. (ironic) K tomu sa fakt nedá nič dodať.

Sopka (2009) (TV film)

Ak na tomto svete niečo z duše nemám rád, tak to sú okrem kôprovej omáčky ešte bezduché lacné nemecké televízne katastrofáky.

Krvavá revoluce (2008)

Škoda, lebo potenciál zaujať ma bol u tohto filmu veľký. Dosť som sa na film tešil s pocitom, že sa dozviem niečo nové o histórii estóncov a o udalostiach, o ktorých neviem zhola nič. Nestalo sa tak, (nabudúce skúsim na túto tému radšej nejaký dokument), namiesto toho som sa dočkal len akéhosi lacného poloromantického historického vývaru.

Milenec je zločinec! (2008)

Nezáživné a silené ako ranná stolica po kile horkej čokolády, skoro sa žiada napísať, že trápne. Ešte mi bude chvíľu trvať, kým pochopím, ako sa k tomuto filmu dostali Antonio a ošpatnelá Meg.

Dlouho hledaný syn (2006) (TV film)

Absolútne prvoplánové citové dojenie diváka na základe únosu syna otcom a trpiacej hľadajúcej matky je vhodné tak akurát do telenovely a na mňa absolútne nefungovalo. Prirátajme ku tomu zovšadiaľ kričiacu lacnú "deutschlandsproduktion" na úrovni 132. dielu Komisára Rexa, plno nelogickostí a slabučkých hereckých výkonov, tak ani moc neviem za čo dávam hviezdicu...

Divoká jízda (2006)

Bohužiaľ žiadna divoká jazda sa nekonala, skôr sa jednalo o komédiu bez štipky avizovaného šteklivého napätia. Tým, že sa budú sto krát za hodinu opakovať slová ako orgazmus, masturbácia, vibrátor sa erotický náboj nevytvorí, ale skôr divák znudí a to sa nepovažujem za nijakého konzervatívca, ale čo je moc je moc. Humor tiež nič moc, Mischa mohla ukázať aj viac - ostatne veď neukázala nič, tak hádam si tie scény v bazénoch užil aspoň Danny DeVito.

Bezva vejška (2006)

Som si vedomý, že 4 hviezdice je pre túto komédiu celkom dosť, ale ja som sa naozaj bavil...