Není čas zemřít (2021)

Ať si každý udělá svůj úsudek. Nebudu se zde opakovat a vyvracet někomu jeho pocity a názory. Pro mne nejvíce emocionální Bond. Než to vstřebám a pohlédnu do budoucna, bude to chvíli trvat. A jak to bude dále s 007, snad brzy uvidíme... Každopádně velká poklona Danielovi a všem okolo... Děkujeme.

Čarodějnice (2015)

Pro mne obrovské zklamání. Nemám více co dodat.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Opravdu skvěle natočeno. Opět role, která Leovi dokonale sedla. Musím říci, že u tohoto filmu mi byla opravdu zima a po závěrečné scéně, kdy jsem polknul naposledy jsem si šel napustit teplou vanu. Paráda.

Osm hrozných (2015)

Jedna z nejlepších Tarantinovek. Ty 3 hodiny utekly jako voda a S.L.J. excelentní.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

No zatím nevím jestli malé ano nebo malé ne. Jsem z toho trochu rozpačitý. Nejsem skalním fanouškem této ságy, spíše je to pro mne nostalgie, ale myslím, že na genialitu pana Lucase se bude těžko navazovat. Ale budoucnost ukáže co z toho autoři dostanou.

Poslední zůstává (1996)

No doplňuji si významné mezery, tady jsem ve škole zase chyběl. Starý dobrý kousek, který jsem viděl až dnes.

Most špiónů (2015)

Excelentní, skutečné, reálné, pravdivé, humorné, dojemné, lidské. Nemohu jinak než plný počet.