• Pohádka

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Dávám 3 a to hlavně za Ioana, pro kterého mám už delší dobu slabost. Tim Curry mi tu moc neseděl.

Tři životy (2007) (TV film)

Jedna z těch lepších novějších pohádek. Navíc mám pro pány Dyka a Dvořáka velkou slabost :)

Prostřeno! (2010) (pořad)

Na to, že je teď v televizi kuchařský boom, není tenhle pořad zas tak špatný jako ostatní :)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

David ,,Angel" Boreanaz konečně vyspěl a ukázal, kde je jeho místo (v béčkových filmech opravdu ne!). Seriál mě zaujal svým přístupem k reálnému zobrazení mrtvol (Nezapomenu na scénu, kdy si Kůstka natahuje na ruku kůži z mrtvoly). Překvapivě skončila i postava Zacka - to bych do něj nikdy neřekla. Těším se, co si ještě scénáristé vymyslí.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Dávám 4 a nestydím se za to. Trojka je oproti dvojce zlepšení o 100%! I přesto, že některé scény působí jako pěst na oko (viz úvodní louka a příliš dlouhá žádost o ruku), je Zatmění parádní. Konečně dostali někteří herci více prostoru (viz Jackson Rathbone a můj oblíbenec Billy Burke). Akční scény se povedly, i když ten rozpad Viktorie byl krapet divný. Opět musím vyzdvihnout krásnou krajinu a hudbu (Muse!!!). David Slade odvedl parádní práci.

Věčný příběh (1998)

Tenhle film je jiný než tradiční pohádka O Popelce, ale i tak se mi svým způsobem líbí. Akorát ten Leonardo mi tam moc nesedí :)