Duel (1971) (TV film) odpad!

Ridič kamionu nahání ridiče osobáku. Z počátku to může vypadat jako zajímavý a atmosfericky provedený začátek dalšího děje, jenže ouha, zde pánům tvůrcům nějak došly nápady a tak je vlastně celý film jen toto, krajina se mění ale jinak pořád totéž a po chvilce to již začíná být velmi nudné a taky plné nelogismů.

Nebe (2002)

Tak se krade vrtulník...

Portrét šílenství (2005)

Má to spád, zmatkař Macy hraje naprosto perfektně a konec velmi povedený. Takže 3* nebo přesněji 3,5

Štvanec (2003) odpad!

Tommy Lee Jonesovi jsou role jako je tato šity na míru a nějaké ty filmy s ním jsem si docela užil, obvzláště jestliže jsem měl zrovna chuť na něco nenáročného. Ovšem tento film, to už je trochu moc, je to totální klišé, budiž, ale tohle navíc budilo dojem neskrývaného klišé a lacinost a naivaita z toho čučely ze skoro každé scény. Ani jsem se nedodíval.

Znamení (2002) odpad!

Mimozemšťané, ačkoli přiletivší v sofistikovaných strojích budoucnosti, přesto o inteligenci dobytka... Dialogy trapnost sama. Jako horror nebo thriller mi to tedy vůbec nepřipadalo, spíše jako komedie a vděčná předloha pro parodie. Zatracený pánbíčkáři!

Nula od nuly pojde (2006) odpad!

Hodně slaboduché a spíše trapné než vtipné. Spousta účelových zvratů a náhod, které ale na mně působily akorát hloupě a křečovitě. Tfuj...

Zkurvená noc (2003) odpad!

Tento teenagerský filmík mne tedy vůbec nepotěšil. Většina postav se zde chová jako naprostí vylízanci a pokud jde o tu propletenost tak prostě co je moc, to je moc.