• Pohádka

Stehlík (2019)

Krásné, dojemné, citlivé, trochu jiný film, ale byl mi doporučený a nelituji. Šel jsem na něj s dobrou společností a vyšel z toho pěkný večer. Ale chápu, že někdo od filmu může čekat něco jiného.

Poslední aristokratka (2019)

Moc se mi nechtělo věřit, že by to bylo až tak zlé. Bylo. Všechno, co mě asi mělo pobavit, bylo v upoutávce, zbytek mě neoslovil. Dyková z toho vychází ještě dobře, zde tolik chválená Balzerová mě zase tak neoslovila, x fórků kolem chlastání ořechovy působilo dost omšele, Čermáka mám rád, ale tady neměl co hrát. Ale lipitzani byli krásní, to zase ano, i účast Zdenky Procházkové mě potěšila. Film je jednoduchou zábavou pro jednoduché diváky, kdo čeká trochu víc, bude asi nadávat.

Parazit (2019)

Nic proti korejskému jazyku, ale poslouchat to, je velká prča. Film je úlet, jednorázová drsná, černá komedie, bavil jsem se.

Princ Krasoň (2018)

Jsem fanda Shreka, Krasoň byl proti tomu slaboučký. Ale je pravda, že jsem už viděl horší animáky.

Angry Birds ve filmu 2 (2019)

První díl se mi líbil víc. Průměrná animovaná pohádka, malým dětem se asi líbit bude.

Sněžný kluk (2019)

Sněžný kluk si mě omotal kolem prstu. Animáky mám rád, na tento se mi moc nechtělo. Po neúspěšném Hledá se Yetti jsem se na to moc nehrnul, ale výsledek mě velmi příjemně překvapil. K pohádce se budu rád vracet.

Terminátor: Temný osud (2019)

Něco tomu chyběla a něčeho tam bylo příliš. Pro fandu terminátora povinné kino, pro fandu prvních dvou terminátorů lehké zklamání...

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Takové filmy mám rád. Jak bych to řekl, nemusím přemýšlet a jenom se dívám. Relax, vypnu se, bavím se.

Joker (2019)

Joaquinův herecký koncert, nezapomenutelná role, na filmu jsem byl dvakrát, obě představení jsem si nenormálně užil.

Nabarvené ptáče (2019)

Podobný film jsem v kině, na velkém plátně, ještě neviděl. Silné. Výborné! Škoda, že o filmu píší noviny, že je krutý k nevydržení Není to pravda a filmu to zbytečně škodí. Všem kteří váhají na to jít: běžte. Je to těžký film, ale stojí za vidění. Je krásně natočen. Jestli nakonec vyhraje Oscara (já bych si to moc přál), budete rádi, že jste ho viděli v kině.