Anakonda (1997)

Tak u tohoto filmu jsem se prakticky stále popadal za čelo a upevnila se ve mně averze k filmům o zlých zvířatech.

Addamsova rodina 2 (1993)

Řekněme... druhý díl. Čekat víc by bylo bláznovství.

Addamsova rodina (1991)

Chuťovčička u které se smějete všem těm hrůzám, které tato rodina prožívá (s radostí), hlavní představitelé jsou takoví, jaké známe ze seriálu a ruka je prostě dokonalá!

Acid House (1998)

Stejně jako je jasná sestupná hodnota knih Irwina Welshe, tak spadla i kvalita druhého filmu podle jeho předlohy. Trainspotting je nepochybně chytlavý, dobře natočený a celkově působivý film, ale Acid House je jen Trainspotting se všemi svými prvky vytaženými do absurdních extrémů, začíná po chvíli nudit a je velice nevyrovnaný.

Top Gun (1986)

Slizárna pro dospívající dívky. Krasavci se prohánějí v superdrahých strojích a stačí se zamilovávat a řešit globální probémy.

Minority Report (2002)

Působivá podívaná, které chybí chyby. Snad ta pátá hvězdička není úplná, to za ten zjednodušený (ale správný) konec. Cruise se u mne konečně odpoutal od TopGun a potvrdil své kvality. Neotřelý námět, provedení, herecké výkony a veliká míra vizionářství tento snímek umisťuje na špičku sci-fi snímků historie.

Vodní svět (1995)

Vcelku působivý film, který však ztrácí v druhé polovině... stává se zněj parodie sama sebe.

Šílenec (2001)

Šílenec je opravdu trochu šílený film, nepochybně zajímavě natočený podle zajímavého námětu, snad chybí jen chytlavější děj, občas jsem se trochu nudil. S-L.Jackson hraje skvěle.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Trochu mě DBJ zklamal, čekal jsem více sarkasmu, ale možná se jen nedokážu vžít do ženské duše. Potěšil mě Hugh Grant, který konečně nehrál absolutního klaďasa (ale i záporňáka hrál stejně) a Renee opravdu zas tak moc neztloustla :)

Městečko (2003)

Jan Kraus, zahleděný sám do sebe, pokusil se jako mnozí jiní o zábavu. A tak se stalo, že vznikl slepenec neveselých scének, pospojovaný nudnou kamerou, křečovitým herectvím a podivnou režií. (Ne)Herci hledí do "blba", dělají věci jen tak... bezúčelně, jen aby bylo o čem mluvit. Tahle nuda Krausovi pomník nepostaví.