Strangeland (1998)

Na své jubilejní 1200 hodnocení jsem si říkal, že bych si mohl dát něco speciálního. No a jelikož je toto výtvor jednoho zpěváka z jedné z mých nejoblíbenějších kapel tak asi nebylo co řešit. První půle filmu byla hodně dobrá, ale druhá už byla taková nezáživná. Výsledkem je spíše Thriller/Krimi. Film má hodně co říct i v dnešní době kdy je internetové seznamování na ještě vyšší úrovni. No a závěrem písnička Captain Howdy pro mě nabyla jiného rozměru.

Transformers 3 (2011)

Stejné jako Pacific Rim, souboje fajné, zbytek nuda.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

Asi první film který jsem měl chuť přetáčet. Ale jako každý film, i tento jsem dokoukal, i když to dalo hodně zabrat.

Mircea (1989)

Mircea cel Bătrân 1386-1418. Díky jedné výroční rumunské minci jsem se na tento snímek podíval. Příběhově super, přece jen je to historický film. Ale hlavně v první části filmu jsem se ztrácel. Proto jen 3* i když by si zasloužil více.

Válka světů (1953)

Hudba a efekty super. Ale zbytek nic moc. Kdyby hlavní postava umřela tak by mi to vůbec nevadilo. Z filmu jsem necítil žádné emoce.

Ninja 2: Pomsta (2013)

Méně umělé krve rozhodně prospělo. Na Ninju jsem se chtěl podívat jen kvůli Tim Man, a stálo to zato. Toho malého švédo-číňana mám čím dál více rád, škoda, že je převážně kaskadér.

Achmed Saves America (2014)

I Jeff popisuje film jako "The movie is one of the most pro-American things you'll see on TV in a long time." Takže je třeba s tím počítat a už i podle traileru a názvu to bylo celkem jasné.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Ze začátku mě sraly úvodní zasekané titulky. Naštěstí měl Tony rozum a až na pár výjimek to tam nebylo. Hlavně ze začátku jsem cítil Tonyho rukopis (Man on Fire, Deja Vu). Pro toho kdo neviděl původní snímek z roku 1974, se může tento film zdát pohodový za 4*. Ale pro mě to je stejný případ jako u Mechanic, The s Bronsonem a pak novy se Stathamem. Zase mi chyběla ta chuť sedmdesátek a hlavně ten humor co byl v původním snímku.