Pětiboj (1994)

Celkem zajímavý akční sportovní film. Ani mi tady nevadilo, že tady nebylo moc akce a role sportovce Dolphovi asi sedí.

Swordsman 2 (1992)

Stejné jako předchozí díl. Zmatené vyprávění děje, i když o trošku méně. Souboje opět zajímavé. A Jetu Li, tomu není co vytknout, jako vždy. Asi jeho nejslabší film, který jsem s ním viděl.

Pohyblivý terč (1996)

Pohodový Dolphík. Jen mám rád když jsou jeho filmy více akční, kde ukazuje co v něm je.

Swordsman (1990)

Start byl celkem nic moc, ale ke konci už jsem se celkem chytal. No souboje byly Star Wars hadra :D Díval jsem se na to jen abych se mohl podívat na Swordsman 2 ve kterém hraje Jet-Li.

Singham (2011)

Singham, čekal jsem to více akční, Singham. Ale určitě nezanevřu na indické akční filmy. Singham. Hlavní představitelka byla celkem pěkná, ale ne tolik jako Aishwarya Rai Bachchan v Enthiran, který se mi více líbil.

Hodinový manžel (2014)

Původně jsem chtěl dát 3*, ale když budou ty Vánoce, navíc jsem čekal nějakou hrůzu. Asi jsem zaujatý.A reklama na CSFD byla super, myslím, že v tu chvíli byl i nějaký vtip, ale já se smál Babčákové v triku CSFD. Dále bylo super, že jsem byl na projekci rádia Čas, a z filmu pořád rádio Impuls.

Matrix Reloaded (2003)

Na tomto snímku je zajímavé, že zde v úvodním souboji bojuje Neo se 3 agentama a jednoho z nich hraje Siro z Mortal kombat. A v souboji Morfeus vs. Agent na kamiónu je opět Siro. Nechápu jak mohl Siro prohrát oba souboje.

Zpívání v dešti (1952)

Přál bych si aby se mi líbil více a já mohl dát plný počet. PS. proč byl ve snímku Scarface?

Animatrix (2003)

Nebylo to špatné, ale zas tolik mě to nechytlo a znova se na to asi nepodívám. Nejvíce mě chytl Detektivní příběh. Zajímavá byla taky Druhá renesance, ale nejslabší mi přišel Světový rekord.