Zevláci vs. Zombíci (2012)

Krásná britská angličtina, britský humor a spousta filmových klišé, která jsou dobře parodována.

Charro! (1969)

Příjemný western který jsem měl v pořadníku, a dostal vyšší prioritu jen kvůli panu Elvisovi :) Úvodní písnička mi hodně připomíná titulní z Djanga.

Nevada Smith (1966)

Opět průměrný western, s klasickým příběhem, ale cesta byla zajímavá. A hláška v kostele byla hodně dobrá. Kněz: "Je to Syn boží, který přišel na Zemi, aby svým příkladem naučil lidi lásce." Max: "Musel někoho vynechat. To vypadá hůř než šibenice."

Muž, který zastřelil Liberty Valance (1962)

Film to není špatný, ale s porovnání s jinými westerny musím šáhnout pro průměrnější hodnocení. I když má svoje kvality a můžu ho jenom doporučit.

Vlk z Wall Street (2013)

Vše k tomuto filmu je popsáno v ostatních komentářích. Proto jen napíšu co tam k***a dělal Randy Hickey???

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Asi po půl hodině jsem měl sto chutí to vypnout, ale přemohl jsem se. 2* za Willise, jinak by to byla nuda. A to mám cestování v čase rád, ale tady to bylo takové nijaké.

Věc: Počátek (2011)

Ze začátku jsem měl pocit jako bych se díval na Vetřelec vs. Predátor, ale bylo to naštěstí jenom chvíli. Kdyby nebyla natočena výborná Věc(1982) tak bych asi šel s hodnocením výše. Takhle nebylo slabé napětí protože sem si celou dobu říkal, stejně všichni umřete. A Věci byly na můj vkus velmi přijatelné, nic vyloženě brutálního. Ale ten konec. Jako kdyby si scénarista na konci řekl, tak a máme to za sebou, věci zničené. Ale ono to má vlastně navazovat na Věc(1982). Tak uděláme titulkovou scénu a na Kate zapomeneme.

Šikana (2001)

Asi jediný film, který si nepamatuju, že bych ho viděl. Hodnocen 05.01.2008.

Dokonalá skrýš (2012)

Od začátku jsem fandil Dolphovi, ale ten závěr nějak nezvládli. Škoda, mohly to být čisté 3.

Stalingrad (1993)

Asi jsem čekal něco jiného, než o čem tento film je. I když je pravda, že se na mém hodnocení mohlo podepsat to, že jsem se na tento film díval v TV. Film začal o 10 minut později. a po třetí reklamě během 70 minut jsem šel dát stahovat film, a šel jsem spát. Nemyslel jsem si, že to někdy řeknu, ale ani TV Nova nemá takovou drzost dávat tolik reklam v nočním vysílání. Až se budu chtít příště dívat na TV Barrandov, dejte mi prosím facku. A je možné, že právě kvůli pauzám jsem nedostal do děje, a pak už bylo pozdě.