Boj o život (2013) (seriál)

Stačí, když řeknu jen jedno: Výborně zpracováno!!!!

Útok žraloka (2009) (TV film) odpad!

Větší odpad, ikdyž bych nejradši použil pár hodně sprostých slov, jsem dlouho neviděl a doufám, že už ani neuvidím...není snad minuta filmu, kde bych přestal přemejšlet o vraždě všech, kteří se na tý latríně podíleli...ostuda, že to někdo vůbec zařadí do tv!!!

Paris Hilton's My New BFF: Dubai (2009) (pořad) odpad!

Viděl jsem snad dva kousky nějakých dílů a bohatě mi to stačilo, abych mohl s čistým štítem dát rovných 0% = nádhernej odpad

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Bohužel, možná dobře, že tak, ale Zdeněk Trošků mě opět nezklamal a jenom utvrdil v tom, že jeho filmy jsou silně proti mému gustu. Film o ničem a s ničím, jehož námět je vymyšlený snad během cesty metrem...

Ošetřovatel (2011)

Pěkných 68% vlastně za nic originálního. Výborně propracované scénky se zvířaty střídají vcelku nudné pasáže, které připomínají spíše podprůměrnou ,,rychlokvašku". Film pobaví a můžete se u něj příjemně uvolnit, ale znova ho už vidět nemusím...

Kurt Cobain - About a Son (2006)

Skvělej dokument o Velkém muži, který stál na přelomu a vzniku nového hudebního stylu, jenž má po celém světě nespočet fanoušků. Dodnes se prodávají alba, plakáty, oblečení od těchto tří chlapíků, kteří uměli dělat výbornou muziku s ještě lepšími texty. Samotný dokument vás upoutá ( nebo aspoň mě ) parádními záběry doplněné chytlavou a trefnou muzikou, která nahodí atmosféru a vtáhne do děje. Cobain se stal ikonou a určitě by si zasloužil lepší konec života. Se svou inteligencí a jistým charisma si mohl vybrat jiný smysl a styl žití, za co mu upřímně děkuji, že tak neučinil. Možná i pro to, jakým se stal a jaký byl, je jeho příběh o to zajímavější.

Milionář z chatrče (2008)

Vidět tak nádherné dílo hned na začátku roku, dává hodně vysokou laťku. Na tento brilantní snímek nebudu váhat zajít znovu do kina. Zajímavé prostředí, vystihující sound, velká láska = 8 Oscarů, aniž by bylo potřeba nějaká filmové star. Klobouk dolů

Oko dravce (2008)

Dlouho jsem se na něj těšil, až jsem se dočkal. Samozřejmě. Jak už tady mnohokrát padlo, v některých momentech se film hodně podobal svým předchůdcům, ale i tak. Skvělé efekty s o to lepšími záběry, kde některé byli až nepřehledné a zmatené ( např. honičky v autech ). Prostě a jednoduše mělo OKO něco do sebe a po právu 4*.

Taková normální rodinka (2008) odpad!

Už v půlce filmu jsem měl jasno o hodnocení tohodle rádoby filmu. Opravdu velice nepovedená česká rychlokvaška, která nemá co společného s komedií. Zbytek filmu jsem dokoukal jen z dobrý vůle.