• Romantický

Vánoce naruby (2004)

Prvá zhruba hodinka filmu bola pre mňa ako maximálnu milovníčku Vianoc totálnym utrpením,dosť veľa trápnych scén a dialógov a o strate atmosféry,ktorú by mal film navodiť ani nehovorím.Trošku to zachránila ta posledná polhodinka,ale aj tak tento filmík patrí k tým poslabším čo som videla.

Chirurgové (2005) (seriál)

Greys anatomy je pre mňa stálicou, ktorú síce zrovna nevyhľadávam, ale keď už na ňu narazím, tak si ju vždy pozriem. Príjemný seriál z lekárskeho prostredia, ktorý síce vo výraznejšej miere zachytáva skôr osobné vzťahy lekárov, stážistov či sestričiek, než prípady medicínske, ale nejak extra mi to nevadí.

Přátelé (1994) (seriál)

Friends môžem sledovať kedykoľvek, nikdy sa mi to neopozerá a vždy mi vylepšia náladu.

Anna a král (1999)

Veľmi pekný a jemný film nielen o nenaplnenej láske učiteľky Anny a siamského kráľa, ktorý ma určitým spôsobom dojal. Mám rada Jodie Foster a touto rolou ma potešila a Chow Yun-fat je veľmi charizmatický a na úlohu kráľa Mongkuta priam stvorený.

Hříšný tanec (1987)

Filmová životná láska :) Keby som mala detailne hodnotiť Hriešny tanec, tak sú tu nekonečné ódy...Vyjadrím sa preto stručne, skvelý tanec, hudba, obsadenie, príbeh...

Ally McBealová (1997) (seriál)

Pri Ally si proste nemôžem pomôcť. Jej pochabosť, žartíky, predstavivosť či zaujímavé doplňujúce zložky príbehov, ako napr. malé tancujúce postavičky, to všetko robí tento seriál výnimočným. Možno by som akurát privítala ponímanie sexuality a sexuálnych narážok vôbec (aj keď tie sú už automatickou súčasťou Ally McBeal) v menšej miere.

Frasier (1993) (seriál)

Sarkazmus v prijateľnej a vtipnej miere. Jeden zo seriálov, ktoré určite rozosmejú a zlepšia náladu a preto patrí medzi tie, ktoré si vždy rada pozriem.