Sociální dilema (2020)

Když se jeden z mluvících rádoby "expertů" tlemil tomu, že nová generace je samotný chodící produkt velkých korporátních zmrdů pod taktovkou Googlu a Facebooku, připomnělo mi to učitelku ze střední školy, kdy povídala, že v babském časopisu o zchrátralých kloubech, četla o nastávající generaci, že to takzvaný “smartphone zombies", kteří se nedokážou odtrhnout od displejů. V hlavě mi mimo toho, že by ta stará rašple měla jít konečně do důchodu, naskočila myšlenka že se musím podívat na Instagram. Jo, pointa nikde? A co chceš od středoškolského idiota? Něco inteligentního?

Ďábel (2020)

Natahovaný zpomalovák, který vás každou minutou bude stále víc deprimovat. Viděno na 3x, jelikož jsem neměl na poprvé připravený kýbl na zvratky, a na podruhé připravený krucifix, kdyby se mi náhadou ďábel nechtěl nasáčkovat do notebooku. Přišlo mi prapodivné v obsazení Tomčy. Satanáš přišel až po necelé hodině, a než se mi ukazál na displeji kradeného computeru, záhy jsem si myslel, že buď se Tomča převtělil do toho psa, kterému buřt lezl až z koncálu, nebo toho retardovaného knězskýho vozíčkáře. Už jsem chtěl obdivovat skvělý makeup a samotné provedení, ale domněnka je kurva. Do filmu se musíte připravit hlavně psychicky, takovou šlehu do žíly, jsem už dlouho nedostal. Aby ne, přes lockdown je můj dealer nedostupný. Ta píča vyfetlá neví, s jakým panterem a pardálem si zahrává. Přijdu v modro-kožené vestě, v americkém rounčlouvu, a dostane zač je toho moje genitální vyrážka, loket! Když člověk sleduje tyhle jižanské nátury s fanatickou křesťanskou posedlostí, člověk se mu pak nemůže divit, že má ještě větší přesvědčení být protestanským ateistou. No, přehnaný to bylo, co si budem povídat.

Drive (2011)

🎵 Soundtrack dopoví za vše.. Svět podle Plota. Hee-yaa brother, kdo by čekal, že po 2 letech, co jsem naposled tenhle film viděl, jsem dospěl k názoru, nejen že tohle patří ke kultovním béčkovým guilty pleasure, ale reflektuje v podstatě celý můj život. A tím se tohle stává moje špice k nejvyšší žebřině, (třetí místo taky ještě ujde). Proč jsem setrval k tomuhle názoru si přečtete až na závěr komentáře.. ** Existujou jen dva typy lidí z odcizených táborů, co sledujou Drive. 1) Hipsteři, co by samou chválou stříkali semena až po zeď, a za 2) Ty žalostnější vyznavači a odpůrci všelijakého ne-typicky-hollywoodského násilí, divné techno-hudby, kde ale není ani jedna pípající konvice s hlavou Daft Punk. Největším pilířem Drivu je bezpochyby do blba pitvořící Gaysling, a jeho touha čumět v celém filmu 20 minut do prázdna, nebo se s páratkem v tlamě šťourat do vnitřností polskýho kamioňáka. Nemám žádnou vnitřní chtíč to vidět znovu a znovu, a nazývat to kvalitní filmařinou, ale nejsem ani proti tomu. Sice mě nasral otevřenější konec s detailnější brutalitu, která nemá žádný jiný účinek, než si jen pozvracet praženou kukuřici. Zažraný Refn si svou němou negramotnost rád kompenzuje i ve svých filmech. Inu, jak jednou pravil klasik, "Pokud chcete vést orchestr, musíte se otočit zády k davu." P.S.: Perlman, nosící ksicht Hellboye i ve skutečným světe, tu nebyl nikdy tak nesebevědomým a zbytečným, jak tady! ** Můj život se každou chvíli houpe jak horská dráha. Buď brečím nebo se směju, ale na ironického kocoura, co svou černotou až září (divný slovní pojem), svým chováním dokáže odpuzovat valnou většinu. Na povrch jsem dutá kyselá skořápka, co dokáže každého ušklebit. Ale zato mám křehké a citlivé jadýrko, co miluje svou rodinu, svoji dceru a třeba ještě křečka, čer to vem. Ve dne otec, v noci chladnokrevná stvůra, co bez milosti ukuchá pohledem každého zmrda, co by jen pouhou myšlenkou zkurvil život, jak mně a život mým milovaným, a já tu jsem od toho, abych tomu zabránil. Beru to jako své životní poslání. Je to můj smysl života. Díky tomuhle filmu jssm se našel, a doufám že autistou zůstanu už navždy.. POV: Když se z tebe stává Ryan Gosling..

Oni 2: Noční kořist (2018) odpad!

Jakožto hororový sexpert... ne, já na to už kašlu. #odpadnisklizen [2020]

Odebrat z přátel: Dark web (2018)

Joo, něco podobného zažíváme každý týden na online-výuce. Nuže dobrá, druhá hodina záhy odzvonila, a našich mladých hrdinů bude neúprostný hack znovu terorizovat! Já jsem fakt nenáročný čurák, který i ze špatnýho hororu udělá ověnčené oscarové dílko. A lhal bych, kdybych řekl že se mi minulý díl trochu nelíbil. Nebyla to sice žádná vrchní stolice a žádná včelí královna v hororovém úlu, ale nemůže zapřít tu režisérskou vynálezavost. Tenhle díl mi dokonce příjde více realističtější než ten minulý. Místo hnusnýho pšouka který za sebou nechal ten středoškolský tlustoprd, tu zas přišel polský hacker Lucas. Té strašidelné IT duchařiny tu byla asi stejně, jakou já mám procentoalnější šanci, že se po dvou čokapiků a jednoho cheeseburgeru nezeru jak drak na hajzlu. A podle mých výpočtů, to je 1:200 000.. takže ano, malá. Jediné, co mě zaujalo, a taky proč jsem se na tento divnokalkul podíval, jako mladý voyeur na seschlou bábu od rakevního poklopu, byl Dark Web. Temný web je věru zajimavé a nevyčerpatelné téma na horor. Mohlo se z toho vytěžit mnoho diamantů, a ne jen smradlavé a hnědé uhlí. Nezajimavé obsazení v nesympatické mládeže z toho udělala jen horší pokračování, už tak podprůměrného hororu. Vtáhne se to jako moje ranní sračka po třech šálkách kávy. Už prosím, ne. #odpadnisklizen [2020]

Boratův navázaný telefilm (2020)

Líbí se mi, že si Cohen pořád nechal svůj extravagantní styl humoru, který žádný normální popcornový sledovatel neunese. Všichni se v tom zasraným Hollywoodu bojí o politickou koreknost, o cenzuru, a já nevím co by si ještě vymysleli ti vyznávači černých archandělů a černýho Ježíše. Napodruhý se už nedá udělat to samý. Už kvůli té myšlence, že dnešní zkažená doba, je ještě horší nez ta před 14 lety. Ještě, že v dnešní době někdo dokáže věřit v republikány, že je Země placatá nebo že je Donald Trumpeta skvělým človíčkem. Borata na vás! Cohen si dokáže udělat prdel doslova ze všeho, a nebere si žádný servítky. Umí ještě pořád šokovat, utahovat si z politických nebo sociálních témat, a udělá z Tabu úplně normální věc. Jemu není cizí si na veřejnosti obarvit celou hlavu na růžovo, vzít si zelený boratky s napasovaným tílkem, a má všechny na párku co si o něm někdo myslí. A takové lidi pořád a pořád v téhle zkurvené utlačované době, potřebujem číl dál víc a víc. Sice příběhový sleď okolo jeho retardované dcery a rodinných dramat, nebylo nic zajimavýho, a klidně si dovolím říct že i na Cohena otřepaný námět, ale když se na to méně a méně soustředíte, tak vás to ani neomrzí a užívate si tu nekorektní zábavu, jak v lunaparku. Miluju to, a budu to nastále sledovat, až se mi z toho udělají šedé chlupy na prdeli a vrásky na čuráku! Pro tentokrát, jsem si pro své auto koupil kundolap, do prdele natankoval řiťoplach, do Casia zapl album Korkiho Bučka, a uchoval svého retardovaného bratrance do klece, aby neznásilňoval..

Potomek (2019)

Prodigy nahrálo další hudební pecku, říká se mu Potomek! #podzimnisklizen [2020]

Tak už konečně chcípni, táto (2018)

Houby Tarantulino, ale Sokolov! Na světě existuje spoustu mutantů, kteří se až moc inspirovali ve stylovém a zábavném zabíjení, i s trochu té nadsázky a brilantnímu černýmu humoru. A kde se našel, než ve Sovětském Rusku! Óda na radost může být pokořena, jelikož nikdy jsem ještě neviděl ruského dědka vrtat akuvrtákem do stehna mladému kopytu, tak v nadmíru zábavném stylu, až se mi ruka šmátralka hnala do smradlavých trenek, s kulišáckým úsměvem na tváři. Tak přeci abyste neřekli, že jsem nechutný hovado. Mohli byste i namítnout, že nejde o nic víc, než jen o blbé a krvavé zabíjení bez myšlenky a děje, je to prostě jen hnusný a hnisavý odpad do škarpy. Už jste fakt asi všichni zběhlý a zvyklý na mindfuck píčoviny od Nolena, že kvalitní děj se pozná jen v tehdy, když tomu ani za mák nerozumíte o čem se tam dva negři baví (nenarážím sice na to, že černoši mají svůj ghetto slang, ale že je teď Amerika obsazuje v každém filmu, kvůli vyjebané politické koreknosti), nebo proč se američtí senátoři rozhodli zvolit zákon o rostoucím propadu černé ropy. Tady se dokázalo i zcela nemožného udělat zajímavou bojovku, a nemuseli je dávát někde do vystřelující budovy, kterou ovládli něměčtí teroristé.. a je úplně jedno čím se ti vodkou vochlastaný vořežečmeni mlátí. Ať už kusem salámové šišky, hrníčkem, kladivem nebo třeba tou akuvrtačkou z Hornbachu. Představivosti se meze nekladou. Klidně si mě nazývejte úchylným nekrofilem a primitivním píčumilem, ale tomuto víc než 4 nedám, ale celou pětkovou línii! ❤

The Fanatic (2019)

Miláček národa, výborný herec s vynikajícím hereckým nadáním, nejžhavější milenec, výnosný adept americké filmové akademie, a.. tohle všechno John Travolta není. Od dob Pulp Fiction, a taky dob kdy už v žádném normálním filmu bohužel nehrál, tak se z něho stala jen uhynulá troska s divným přistrškem. Mně je ho i celkem líto, fakt se snaží a nikdo jeho charismatický talent prostě nechce dotáhnout. No, ale pohořelé hvězdy mužem rozebírat jindy, tady přichází na scénu pomatený hipster s celkem vkusnou havajskou košilkou, který se trochu ztratil po cestě k domu pana Afflecka a s jeho přítelkyní Jasona Lee, zavítal k domu Uwe Bojlera. No, a kdo jiný má tolik páveckého ega, než béčkový herci kteří musí svojí nadřazeností otravovat neškodné a milé downáky. Tenhle film není zase taková pastva na smetiště, jak to mnozí z "předných kritiků" ověnčují a škatulkují jak žida v ghettu. Ne, jen to je hodně retardovaný a nedotažený snímek, který nedostal více pozorností než u pár divných uživatelů libující každou snuff švárů, a intelektuální dokument o rozpadlé kadiboudě v obci Broubetín, na téhle databáze. Kdyby se tu možná více soustředilo pořádně na scénaři a nějaké té vnější logice, než jen na žraní toustu s plnotučnou majonézou s burákovým máslem, mohlo to dopadnout i obstojně, a aspoň nad 40% Já se bavil při pohledu na retardovaného Travoltu, jak si v masce Johnyho z Pátku třináctého snaží umělým nožíkem vykuchat béčkovou rádoby celebritu. Nelíbilo se mi moc jednání pana důležitého, a tak hnusně se chovat k downákovi s hepatitidou. #podzimnisklizen [2020]

Lesapán (2015) (studentský film)

Guillermo del Toro by se mohl učit..