Greenland: Poslední úkryt (2020)

U podobných katastrofických filmů mám tentýž problém - logiku. Vemte si, že se vžiju do hrdinovi kůže. Hmm, jsem Gerard Butler, co má na svým švýcarským kontě miliardu dolarů, každou noc mám v posteli jinou ženu, bydlím v luxusní vile, s městkým bazénem uvnitř, velkou skluzavkou, k snídani mám ovesné vločky s kaviárem, a kuchaře mi dělá nahá latino prsatka. Hmm, ano, ten film je naprosto dokonalým příkladem, když velkému herci chybí nějaký ten groš do šrajtofle, a nemám moc velké herecké ambice, a stačí mi že se vrhnu do něčeho, kde budu prezident Spojených srátů Ameryckých bojovat s nebezpečnýma teroristama, nebo Geolog, co musí bojovat za celou planetu Zemi. Teď mám ale slabou chvilku, tak si jí zlepším tím, že budu dokonalý otec od rodiny, co bojuje nikoliv pro blaho lidí, planety nebo vesmíru, ale pro svou rodinu, se sexy opotřebovanou matkou, a synátorem u krku, co asi každou chvili zkolabuje na nedostatek inzulínu. Už to mám jako v živé paměti, kolik komplikací to jen přinese, aby se to zbytečně natahovalo do obludných dvou hodin, aby si kocourek při té nudě nezačal počítat chloupky na ocasu. Logiku? K čemu! Pokrm, za který bych se v luxusní snobské restauraci styděl, místy trochu tužší, strouhanka mírně namokralá, semtam kost, ale jak už jsem psal, žrát se to pořád dá!

Kate (2021)

Výdech... a nádech.. ** Už po sto padesáté stejná omletá překapávaná sračka, o prsatém krvavém hrdinovi, co si svoje přednosti ukájí v bouchačkách větší než jeho hlava, a nekonečných nábojů, které asi cheatuje v creative modu. Anorektická vižle, co kosí gunou ty nejostřejší profíky, japonskou mafii, poslíčky s pizou, Pikačui, robotické topinkovače a konvice, zápasníky Sumo s nunčakamy, a dvou ciferního diváka při sledování Kurfixu. Nuda, kterou zachráňovali jen sekvence z jiných a lepších filmů. Kdyby mi bylo, třeba deset.. viděl za život jen Teleblbýs, Metriks Rýžoulid, a IronGolema v Číně, bez váhání dám plnou nádrž, bez mrknutí oka. Ale ceny benzínu mírně stouply nahoru, takže určitě pochopíte, že si to nemůžu dovolit. (Woody Woodpacker, i pro tentokrát, nedostal dost prostoru, aby mělo cenu ho zmíňit..).

Jackass Forever (2022) odpad!

Uznávám, Děda mizera byl ještě posledním vyhaslý bod na konci smradlavého tunelu plný hoven. Viděl jsem v Noksvilovi i trochu Borata, a přes to, že jsem předtím žádný film s Jackass neviděl. Proč bych se také měl smát zábavě pro primitivy, a hodně se ujebat nad smradům z družiny, co si hovna mažou po ksichtu, serfujou po tlustoprdovi, hážou si na hlavy bowlingové koule, chčijou si do kaďáku, nastrčí si do toho banán a jahodu, a vymačkaj si domácí milkshake. Tohle není z mé gerontní fantazie, jen hodně koukám na fetiš porno. Pokud existuje ve slovníku termín "americká zábava", k těmhle filmům se přiloží odkaz s URL. Mrzačení do toho bodu, kdy už necítíte žádný lidský cit, kdy se vám koule roztaví jako tavený sýr, kdy se žaludek smrkne do arašídu, a kdy spermie z toho neustálýho vyřazování, už ztratí balanc a zrak, a spletou si místo vajíčka ledviny, a opravdu, tohle nechce žádná ženská. Užijte si zábavu pro všechny jaderné fyziky, vědce, pedagogy, kvantový fyziky, inženýry, a premiéry. Ty určitě nedělají po celých nocích nic jiného, jen čumějí na tyhle umělecké vitráže, které by se skvěle vyjímaly v Louvru.

Matka versus android (2021)

Co to s mojí Kloujínkou udělali, doprdele? Kde jí to, u všech svatých zase dosrali? To, že mě tahle dívka nadpřirozeně vzrušuje, a když koukám na ledajakou sračku, ve které je obsazovaná, dívám se na to nejvíc přiměřeně a pozitivně, aby film nedostal odpad, ví už každej druhej ztopořený pedofil. Můj pohár ejakulátu se bohužel nepřetekl, takovou krásnou tvář, aby z kamene, ze žuly a pískovce, vytesal snad jen ďábel, takovou moc by jí nikdo nedal, aby byla přitažlivější než nahá Dáda Patrasová ve vaně, což je razantní chyba. Všichni pedouši si pro dnešek, muselo zklamaně vydechnout, že se z Kloí stala už obdařená žena.

Peacemaker (2022) (seriál)

🎵 "Do ya really wanna, do ya really wanna taste it.."🎵[wtf to intro, lol].. Koho úvodní znělka za duši nepohladila, tak nemá svoje vnitřní dítě, to tak prostě je. John Cena, který mi sympatický nepřišel snad nikdy, a vždycky jsem ho vnímal jako svalnatýho debílka, co používá více svalový hmoty, než té mozkové, ale je to jen jeho role. Pokud jste už vyrostli z období, kdy byl pro Vás Tony Stark druhý Ježíš, Spajdr-Gay modla, a Černá vdova sexuální symbol, tohle Vás na 100% bude bavit. James opět dostal kullky, aby si z celé té vážnosti moderním trendu o teplých a černých Čuprmenů, dělal jednoduše prdel, a jeho fanouškům, co se nebojí trochu štiplavějšího a xenofobního humoru, to potěší ještě víc. Já jsem někde na středu, kde mně ta trapná legrácka pro kretény nedostala, ale ani nezklamala, ale byl jsem dost na vážkách jestli dát čtyři, nebo tři hvězdy. Pořád jde o skvělou zábavu, s výpovědní hodnotou stále nulovou, ale o gram co má aspoň trochu cenu, a klidně i toho reálnýho Cenu. Mírotvůrce na hrad!

Batman (2022)

Město Gotham si muselo zažít dost útrap, kor ještě k tomu, když každých coby pět let má jiného Bedmana. Tady se to střídá jak ponožky, a mě jen dokáže udivovat, jaká je to robota na píču. Stejně, nejlepší Batman byl vždycky George Clooney. Dobře, to byl joke, prosím schovejte ty vidle a kamení! A byla očekávání naplněna? Čekal jsem to o trochu horší, a měl jsem vymyšleno spoustu trefných narážek a urážek, a po lapání po dechu bych ani nevěděl, čím začít první. Dostali jsme emo mývala Batmana, co místy svým emo ponurým pohledem na světem, dost někdy znepřijemňoval divákovu orientaci. Pattinson se už probral z toho jiného netopýrka, který mu závratně zkazil kariéru, ale tohle byl tak trochu jako experiment. A pokud máte plný zuby a kaťata těch "nabubřelých" barevných inscenovaných omalovánek od Mrdvelu, tohle se bude jevit jako dynamická kamasutra. Fantasy, co neví jaký styl by chtělo kopírovat, a do jakého režiséra si kousíček rejpnout, tak míchá všechno dohromady jako Babica se Sapíkem. Za chvíli bude potřeba i do Ústí přivolat napasovaného a létajicího bojovníka s kriminalitou a černou menšinou, co nevidět, přeroste to až do Brna! Smrtící stopáž se nejevila zas tolik k posrání, v kině to utíká o něco rychleji než normálně. A je možná fakt, že bych hodnocení přikrášlil o jednoho netopýrka, ale za zkurveně nepohodlné sedačky v kině, které mi mohli zkazit dost velký divácký zážitek, jsem asi ve středu dění, a ničím to neurazí. P.S. - Hodně by mě zklamalo, kdyby se z nového Batmana snažili Wepříci, vydojit to největší sousto, až by z něho zůstal jen suchej cecek.

Tichá noc (2021) odpad!

Další hřebíček do rakve vánočním filmům, které obzvlášť nemusím a nenávidím. Všem pětkařům vzkázám blahobyt a pokoj v duši, protože něco vás muselo v životě dost ztraumatizovat, že máte dostatečné koule jít výš než odpad.

Nebezpečné pokušení (2015)

Jezinkám se nikdy neotvírá! Keanu je manžel a otec milující rodiny, ale muž je sexuálně neuspokojen, a když chlapovi chybí ať už špetka toho sexuálního apetitu, toho léku bez kterého by nepřežil sotva týden. Co ale teprve tři týdny, člověče. Když má chlap na víkend volný house, jen pro sebe, bez otravných harantů, a ženský v nedohledu, můžou se konat orgie. Ano, ano, ještě by bylo dokonalé, kdyby byla třeba nějaká velká bouře, a náhodou u dveří stála tlupa nadržených sexy školaček, co zabloudila cestou na párty. A z nebe, hlas zhůry, ti říká, pozvi ty mladé kikiny, do svého obydlí, nabídni jim skleničku vína, a i když rozum říká ne, protože nepodvedeš svou krásnou a milující ženu, ze kterou si už bezmála 14 let, a i když si každým rokem nepamatuješ datum výročí, klape vám to. Ale kalhoty říkají zase něco jiného, a hladovej šourek se dobře vykrmí jen podvozkem mrduchtivé týnky. Začátek slibný, takhle by vypadal high-budget pornofilm z devadesátek. Pak co přišlo potom, bych nazval cut scénami mezi pornem, (tj. to nudný, co přeskočíš, protože tě to nezajímá). A co přimnělo mě, abych se vůbec na tenhle zbytečný film podíval? Jasně sex, to je jasný. Co chlap všechno neudělá pro sladkou šťávičku z náctileté kundičky? Přeci, když tě zajímaj auta, nezajímá tě jen exteriér, ale i kožený sedačky, volant a ten sexy motor, jak uvnitř pokušitelsky přede. Ale hlavně mě dostal Keanu, jak vůbec neumí hrát. Nemožný podpantoflák, co si rád užije s blonckou, ale má naděláno do kalhot, když se mu vloupe do činžáku, a chce ho ukuchat nožem na máslo. "Vy jste mi kouřili ptáka, já jsem nic neudělal..!" Čím to je, že je v Hollywoodu tak populární? Má to vůbec zasloužené? Cage bych ještě chápal, ale obsazovat promarněného talenta? PÉ.ES. - Ta bloncka, s ní by se užilo prčy. Ta ti svlíká poklopec už pohledem.