Mluv se mnou (2023)

Kdo by neznal dnes už zabanovanej yt kanál RackaRacka, od ikonických dvojčat parodující svým "brutálním smyslem pro humor" maskota Ronalda Mcdonalda, kdy třeba masakruje zaměstnance v mekáči, rozdává rány sypačům v gymu nebo zatím můj nejoblíbenější kousek od těchto tvůrců - Ronalda jako exorcistu v parodii na Five night's at Sesame Street. Internetová klasika, a neskonalej talent sadistů z Austrálie, kde by i Dundee krokodýlák byl na ně krátkej. Jejich debut a celovečerní film by strčil do prdele každou posedlou panenku Analbel, nebo Vymítače útropných kanalizací a fazolových duchů, a přináší do hororové světa špetku originality a něčeho nového, co by vysportovaných lekačů utnulo zástavu srdce. Na konci se mi to zdálo už moc urychlené, aby to mělo nějaký uzavřený konec, což je škoda, ta retardovaná omlada se mohlo alespoň o 20 minut víc mrdat do vnitřností a páteře. Člověk by už nevěřil, že se něco v těch záplav hoven a smetí něco najde, ale jak vidíte, jde to. Mladí Romanové Polanski, držím vám cheese, ať co nevidět režírujete třicáté sawko, s vaším podáním to nebude jen o řezání gothaje a trhání prstů. #podzimnísklizeň [2023]

Noční můra v Elm Street (1984)

hmm, tohle je ten kultovní horor, který nám přinesl excelentní parodie, jako Scary Terry a školníka Willyho? Takhle, i já v dětství viděl dost, ale kurva dost špatných hororů, které ve mně něco zanechaly, jestli to dobré, nebo špatné, ať každý usoudí dle mé internetové historie, a je pravda že po letech nemají takovou ránu jako kdysi, ono člověk se mění, a mění se mu i filmový vkus, a na tyhle mluvící masové zabijáky holt nejsem. Ten Jason a Myke Myers nemusej okolo toho nakecat tolik píčovin, takže Fredi, i když patříš mezi nejsympovější kolasi ve filmovém světě, moje srdce si nevykradl, no ale za Johnnyho Depo nedám ještě odpad, to by ta sklizeň zase dopadla. Mě by Freddy nevystrašil, mám UNO kartu se spánkovou deprivací. Kultovní horor? Možná. Proč mám v ánusu nakládačku? Kdo ví? Zrod Wolverina? Jednoznačně, jeho reklamy s břitkami by byli topové. Jedna, dvě, Fredouš jde, tři, čtyři, je v piči, pěst, šest, dostaneš do prdele celou pěst! #retrosklizeň [2023]

Fantasy Island (2020)

Že točí BludnýHouse fakt bludy jsme se už několikrát přesvědčili. Get Out, Nope, Sinister, Halloween, Černý telefon.. ano, tohle a mnohem více Jason Blum produkuje [stále musíme ocenit, že ten chlap umí držet budget na hraně, a za málo peněz hodně kvalitních marží, ten židák to prostě umí..], ale pak se posere něco takového, co se nedá nazvat nic jiným než vše, co bylo na šesté řadě Ztracených špatně. Když už by Čedok vytvářel zájezdy na tenhle ostrov potěšení, nebo snadno splnitelných přání, krom kurev v bazénu bych si přál, ať mi splatí hypotéku a dluhy, do toho bych si přál aspoň o 10 kilo schodit, i když stará by řekla 20 kg, nu což, a celoživotní zásobu zmrzliny Ben a Jerry's, nevztahoval bych se žádných námitek, prodal bych svoji duši, a nechal bych se hýčkat taiwanskými ostrovankami. #odpadnísklizeň [2023]

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Já dobře věděl, proč jsem to před rokem vynechal z podzimní sklizně, a neuzavřel stonožčí triologii kolonoskopického porna pro analisty. S odstupem času, kdy se mi filmový rozhled více a více rozšiřuje, stejně jako moje panďero, ale za to může genetika vole, mám velký kosti prostě.., no a nakonec mi ta dvojka stonožky přijde asi nejpovedenější. Martin je božskej, psychopat na entou, na poměry čechovské nátury. Jestli se Tomča trefil do černého, obzvlášť tam kde slunce nesvítí, a díky bohu, že uzavřel tu nejšílnější triologii od dob Babovřesek. Tady zase exceluje ředitel věznice, který si střihl roli felčara v jedničce, a tady hraje narcistického, a pokryteckého sadistu, co si chce vydobít respekt u vězňů, kteří by ho s hodou náhod znásilňili všichni do prdele, asi tajná úchylka režiséra [??]. Celá Amerika je dost nesmyslná, a tahle nekorektní satira to krásně jen vyzdvihuje. Pořád jde ale o sračku, na kterou velmi rád zapomenu, a jelikož jsem si všechny vtipy o prdech a hovnech vytřískal u recenze na dvojku, tak asi to nechám jiným odborníkům na hovno.sk #odpadnísklizeň [2023]

Poslední střih (2022)

frantíci dost překvapili, jen situace se štěnicema a zombie flákama se záhrobníky má Francie fakt velký problém, oboje stojí za vyližprdel..

Children of the Corn (2020)

děti jsou z kukuřice, tyvole? Proto je planeta tolik přelidněna? Tak trochu vtípečku na začátek, ale trochu ubereme, aby Vám z té pražené kukuřice nepřeskočilo, že? Co napsat o filmu. Neviděl jsem minulé díly, protože jsou Štefanovi rukopisy pro mě už dost přeceněné, a když si všimněte, že je nejadaptovanější spisovatel hororových leporelí vůbec, pak už nevíte, jaký klaun vám vyleze z hajzlu. Tohle je zkrátka prokletá série, kde ani knižní předloha nemá co nabídnout, a pochopíte že Štefan královsky okrádá i sám sebe, a mrdlé děti závislé na skittles, se žravým kukuřičným stonkem [který ani nepromluví k Charliemu Brownovi], je jen kopírka tohoto škváru. Nějaké to vydloubnuté oko nedostane plnou palbu, to si mě mějte klidně i za puritána, ale takový Šrek by tím nepohrdnul. Jinak, kukuřici mám celkem rád. #odpadnísklizeň [2023] 🌽

Sestra II (2023)

Já ještě s odhodláním čekám na toho blášku, švícu, synátora, fotra a máminu, ať to rodinné downoverzum z vlastníma silama sblížíme. Každý má ty svoje blbé filmy, u kterých se každý baví svým způsobem, ať už si v druhém okně kouká na swingers, a honí si u Breda Pitta a Mědené vesty, nebo u šesti medvědů na cibulce, já si zase mastím ptáka na texaské orgie s pátkem třináctého na Halloweenu, a u Sawka ti klidně sním játra s ryžou, aniž bych si to nablil zpátky na talíř, ale tyhle bafanda s nějakým mezkem s prdelí jako valach, kterému ty nekariérní roky pana Marilyna Mansona pěkně nasolí do jeho zkomírající qariéry. Pořád dokola dávný zla, co jsou po dvě stě letech znovu probuzena, nějaká tuctová mniška z Vatikánu, která jen ona po zbytku filmu dostane odpovědi, a dávné origin story démona, hořící papež nebo farář, aby jsme viděli zlost Palacha, a nabroušené ksichty hnusné bosorky, škaredé jako černočernou noc. Nevidím mezi tímhle snímkem a Análbel dvojkou žádný rozdíl, celá ta věc se sirotčincem mi přijde na kopírák, jako kdyby celý producentský tým dělala umělá inteligence, nebo stádo lobotomů. Sestra v akci 2 byla trochu lepší no. Katolíci jsou strašná banda. #podzimnísklizeň [2023]