Seminář (2023)

A víte co, skandinávská dršťková, která není dělaná od nejlepšího gayo-kuchaře s myšilunskou hvězdou, ale robená od sedláckého řezníka, co do toho dá kus své vlastní šťávy, neumyje si při tom ruce, maso utírá sto let nepraným hadrovým ubrouskem, a nepoužívá úplně hygienické podmínky, ale tak kvalita se pozná po jazyku. Taková milá Jasonovka po švédsku, hned po té trojce, samozřejmě.

Saw X (2023)

Veselku ostrých nožů, rezavých řetězů, chirurgických pilek a akuvrtaček v desáté podobě skládačkového fetišisty, co si libuje v rozseknutých hlavách, vykloubených prstů a vejmutí orgánů zaživa, aby ukojil svůj hlad pro spravedlnost. Stejně si pořád myslím, že by to šlo i lehčím a příjemným způsobem, ale proti gustu žádný František. Je velká výhoda, že film úspěšně ignoruje minulé party, aby se zapomnělo na skutečnost, že jsme chtěli na to před 10 lety těžit, ale uvědomili jsme si, že to byly těžký hovna, a nemáme na to dostatečně silnou lopatu, ale i když jsem fanoušek Pily, tak si možná taktéž libuji v trhání končetin, ale kurva. Tohle byl kurevskej super díl, který se dá rovnat áčkovým béčkám, nebo thrillerům mezi špičkami jako Sev7n apod., ale čeho je moc, je krve prolito dost, takže nechte už pohřbít tuhle krvavou Ordinaci v řeznickém učňáku, a nechte toho puzzlaře ať hnije v hlíně HolejÚde.

Marvels (2023) odpad!

nevím co tam dělaly ty kočky, ale Tony Stark na konci byl super..

Parade (2011)

taková zábavná parafilie, kdy si každý uvědomí, že ve svém životě potřebuje jednoho buzika. Asi tak, v dnešní době by takový film vzniknout nemohl, protože LBTQvéry už doslova každý všude cpe, zakládají sluníčkářské pochody a kámoši, o kterých jste si 20 let mysleli, že loví bobry, celou dobu honily kačery. I přesto krásný nekorektní Shakesperovák, a cesta do hlubin východoevropského skinheada a homofoba. Duhová estráda.. 🏳️‍🌈

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Hvězdné plomby: Sraní se probouzí VII dokurvení je průměrný biják, ale co jste popravdě očekávali od zrymejkované čtyřky, a syndromu vyhoření u Dyznyho, aby mrtvé downerzum znovu postavil na nohou. Teď budu znít jako ďáblův advokát, ale opravdu si myslíte, že staré dobré stár wórs zničila zdechlá černobílá myška? Podívejte se na tenhle paradox, když v novém miléniu přišel do kin nejhorší díl [ano, opravdu to zní divně], a to epizoda 1, kde se zjevil pekelníkův výtvor Jar Jar Blinks, který tak všichni nenáviděli, že chtěli ukamenovat jeho dabéra k smrti [tak byl černej, to je v pořádku, ne? Okey, moc černý..], a už tehdy všichni říkali, jak je nové Wars dokurvené. Už i Epizoda 6 - Návrat Gypsiho měl vlažné přijetí, už kvůli parodii a satanova díla Vánočního sky-fi speciálu, u kterého se nikdo nechce hlásit, a pokud měl Georgie Lukáš špatné období na sebevraždu, není divu, že vzniklo něco takového.. a teď jsme v přítomnosti o 8 let později, kdy vyšla Síla se probouzí, a lidi pindaj teď na Dyznyho, že zkurvil její nesmrtelnou sérii o kosmických omalovankách. Lajdacky to řeknu po svém, i kdyby si značku koupila jiná asociace špatně placených otroků scenáristů, myslíte si, že takové Warner Bros. by neudělali crossover s Harrym Poserem, nebo Universal, kde by z R2-D2 natřeli na žluto, a žvatlal by jako ty žlutý mentosky Miňónky? Byla by epizoda 7 lepší? Možná. Byla by lepší 9? Kurva, ta by těžko vznikla, věřte mi. Negrolog: Kdo se ptal? [666.recenze; pekelná přímo 🔥

Pět nocí u Freddyho (2023)

Fanouškovská mekka zoomerských a oddaných fnafkařů, kteří na tenhle fanservis čekají od roku 2015, že to kurva trvalo, ale stalo to za to. Blaženost od začátku do konce, a možná to s těmi Jásonovími Bludy ještě nezanevřu. Schvaluji, že by z frančízy udělali fastfoodový hotwheels Fast and Furious sračku, hlavně ať se každý part drží stejné příběhové laťky jako u her, jsem překvapený a hodně potěšený. 🎵Five Nights at Freddy's, Is this where you want to be i just don't get it, why do you want to stay?..🎵 #podzimnísklizeň [2023] 🐻🐔🐰🦊

Přátelé (1994) (seriál) odpad!

Nejlepší a neúspěšnější sitcom vůbec? Hele, čest památce Matjůa Perryho, ale kdyby nosil gumové rukávky do vany, mohl doteď šňupat rozdrcená lízátka..

Pelíšky (1999)

Víš co, Hřebejku, jdi do prdele! aneb když se z hodně overrated filmu stane kult, který se neprávem dostal do vánočního programu štědrého dne, přitom o Vánocích je tenhle film spojen stejně jako žid s Hitlerem, prostě to nejde dohromady, i kdybyste použili vteřinové lepidlo. Sakumprásk, film je to dobrý, ale nechápu proč si každou hlášku musí každý pamatovat, a proč z toho dělat nejlepší česky film všech dob. Obecná škola, Happy End, Študákova duše, Mareček s pérem, Kolja, Limonádový Joe.. to jsou české filmy, které si zaslouží tenhle post. Ryze česká záležitost, ve světe tenhle film moc chápat nebudou, hlavně pokud nežili v socialistické době. Emulze doby, ve které nikdy nebudem chtít žít (na podruhé). Na mě si s nějakým nokem nepřijdeš, soudruhu! Takže vyližte mi prdel..

Klauni zabijáci (1988)

”Zatracení smradi..” nikdy jsem o téhle klaunské sračce neslyšel, ani že má kultovní status, který podle mě rozjel Johnny Depp, když si ho zkouřenej pouštěl na dušičkách, a nazval ho svým oblíbeným filmem. Parodie na sci-fi béčka 50.let, a v dnešní době jen sci-fi sračka z 80.let, ale pokud Klauni zabijáci započali trend klaunských filmů, které nejsou ani dnes zajímavé, natož ještě strašidelné, ale je fakt že cirkusy jsem neměl rád ani jako smrad. Zabijáci klaunského měsíce. #retrosklizeň [2023]