Clerks III (2022)

Už i Kovářovi došel dech. Aaale, to neva, srdce mu ještě trochu bije, rychle ať stihnem natočit další pokračování nejkultovnějšího filmového universa, na poli underground filmů, co si jako malý kiddo našel za korálovými závěsy ve videopůjčovně, s označením "jen pro dospělé".. a jo, to nemá být ten pornografický film. Tak jinak. Kovářovi už taky došel dech, ne ale k životu, ale aby natočil plnohodnotný sequel svých nejlepších komedií. Jako zarytý smithofil jsem byl horlivě zapálený a nadšený do trojky. Ty vole, vy prasata, nechtěl jsem si to rozdat s Kevinem a Benem Affleckem, ale na muže za pultem. Ale vznesl se z toho objektivní názor, že život by měl někde plynout, nějak se posouvat, učinit něco jako pokroky, a když se tak koukám, tady se nezměnilo nic. Prvně mě dost šokovala smrt Becky. Asi to dopadlo tak, že herečka už nechtěla v roli pokračovat, a už jsem zanevřel Kevina, že se unáhlil k nejtrapnějšímu zvratu, a jednoduše dělat, že nikdo ani takový neexistoval, neboli "status quo", ale svoje odůvodnění to dozačista (asi) mělo. Co ale Kevinovi zaslouženě neuznám, je jeho vykrádání sama sebe, meta humor co má asi stejné využití, jako si z cintorína vyhrabat babičku, obléknout jí do jejího milovaného svetru, a vyvěsit ji před dveře jako halloweenskou ozdobu. Postavy si až moc uvědomily svojí nicotu, svoji prázdnost, a hlavně svoji zbytečnost, tak v nekonečném hádání, sobeckému jednání, a humor vyloženě soustředěný na trapnost, jen dokazuje, že by se to mělo ukončit. A dělat si prdel ze zoomerů nevyplní celkovou stopáž 100 minut. Ale z celkového usuzení, to jako důstojné zakončení stačí. Je ale tedy smutné, jak se to muselo zakončit. Shut up, máme tu Tichého Bohouše, Bena Afflecka, (asi jen na 20 vteřin), a kurva Randyhoo..!!!

Zlouni (2022)

Ne, že bych nemusel studio Snovápráce, ale už mě z těch animovaných jednokvašek bolí ocas. Zlouni se mají zdát jako animovaná parodie na nejslavnější heist filmy, ale to už nikdo neřekl, jestli se má dospělý smát celkově animáku, nebo jen pasážích, které jen mají parodický nádech těch nejzarytějších škvárů jako Denyho flanďáci, Mafiáni, Nemožná misia a další nevýmaje. A jeden odkaz na palp fikšn nezachrání moje hodnocení. Kdyby tu aspoň byla špetka invence. Mám na seznamu ještě další tři animáče, ale pokud ta sestupná tendence nových animáků bohužel směřuje k bodu mrazu, a jeste k tomu od studia, co nám nadělilo Madagaskar, Šreka a Příběh žraloka, tak je to velký náznak toho, že se nebe nadobro uzavře.

Osm hrozných (2015)

Deset malých černoušků, po Kvantarinovsku. Nebo deset malých Samuelů? Tohle je doslova zásah do černého. Kventýno to pro dnešek neutáhl, a doba kdy jsem mu vyčítal western, to dospělo ke své myšlence, že westerny já prostě nenávidím. Netvrdím, že se u toho člověk unudí k smrti, (aspoň účinná sebevražda), a je dokonce pravda, že divák u filmu i dost zasměje, možná tou absurditou, že Tarantule dokáže roztáhnout koknetivní a verbální tlachání, v podstatě i o úplným hovně s majonézou. Historka o kouření černého čuráka se ihned zafixuje do podvědomí. Stejně, co se maximálně změní je moje hodnocení o zlepšenou hvězdičku navíc.. jen si Tarantule, ani svým ukecaným talentem neukecáš, proč je film tak příšerně dlouhý, a vleklý jako sáklý hovno v kaťatech. 3 a ½

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Občas se z těch abnormálních pasivit někomu obrátí kufr naruby, deformuje se tělesný aparát, někomu zhřídnou vlasy, někdo se posere.. ale to nejhorší, co se někomu muže stát, je otřes mozku při nápadu sesmolit nekonečný pokračování Caspera, roztomilého strašidýlka, ten chudák už nemá koho vystrašit. #podzimnisklizen [2022]

Dvojník (2022)

pozvolnější klonovinka v blízké či alternativní budoucnosti, co je černější než moje prdel. Jen jsem doufal spojení Aarona Paula a Mouchy 🪰

Hellraiser (2022)

peklo-rejsek tu po zemi pošel už po jedenácté, ale nikdy jsem mu nepřišel na chuťové pohárky a čichové receptury. Jsem závislý na utrpení, nebo na bolest, a já jsem dost trpěl při sledování, takže, víc takových filmů....? #podzimnisklizen [2022]

Maggie (2015)

Arnieho neskolila stařecká demence, ale otcovská láska k dceři.. nasrat, pokud jste očekávali terminátoří boj o přežití ve světě poztuženém zombíky.. jste asi na omylu. Tohle je pro Arnieho nesrdceryvnější chvilka, tak ho nechejme spokojeně hnít.

Men (2022)

K veřejnému lynchování se nekoná, ani k aranovskovskému patolízaní.. takže spokojený bych nebyl ani tehdy. Nejsem ale neskonale inteligentní divák, ani náročný nudomil, nuže, abych se necítil pod psa, dám tomu krásně čirý průjem, abych byl na stejné inteleqtuální úrovni jako průměrný čech pod 100iq. A vedle takových exotických plodů jako mamlas nebo BadassX, rozhodně být spojovaný nechceš.. [#420 😌💨] #podzimnisklizen [2022]

Fresh (2022)

Chezekake, neboli čízký dort velice dobrý, gnoči s paštikou dosti slané na moje poměry, a šuntej s prsama moc tuhá, příště si vezmu svačinu. Při šmejdění jsem našel dost krve na nábytku, podle mně, se hostitel moc o domácnost nestará, a zdálo se mi, že obývák má moc zatopenej, to si můžou dovolit jen bohatý skrblíci, proto se to dost odrazí při výsledném hodnocení. Ruličky do pičky, ať nežeru, dnešnímu hostiteli dávám 5 bodů, a není to kvůli taktizování. #podzimnisklizen [2022] 🍔

Žhářka (2022)

Mom, can i get Dráček Soptík? No, we have him at home.. At home:.. odpadnisklizen [2022]