Fresh (2022)

Chezekake, neboli čízký dort velice dobrý, gnoči s paštikou dosti slané na moje poměry, a šuntej s prsama moc tuhá, příště si vezmu svačinu. Při šmejdění jsem našel dost krve na nábytku, podle mně, se hostitel moc o domácnost nestará, a zdálo se mi, že obývák má moc zatopenej, to si můžou dovolit jen bohatý skrblíci, proto se to dost odrazí při výsledném hodnocení. Ruličky do pičky, ať nežeru, dnešnímu hostiteli dávám 5 bodů, a není to kvůli taktizování. #podzimnisklizen [2022] 🍔

Žhářka (2022)

Mom, can i get Dráček Soptík? No, we have him at home.. At home:.. odpadnisklizen [2022]

Halloween (1978)

hejlouvín (nasrat, my máme dušičky..) z dob dinosaurů, a dávno minulých určitě před 40 y.o. obstál a vyděsil, ale verze od Zombíka se prozatím stává má nejoblíbenější. (už mě ten hudební motiv začíná pěkně s*át [ne sát koule, ale nechtěl jsem bejt sprostej, pičo vole). tři slova; koledu nebo život .. 🎃 #podzimnisklizen [2022]

Halloween končí (2022)

Vypadá, že se tu rozjel takový malý nešvar s novou hordou (ne)fanoušků nové halouvínské triologie, kterou už 4 roky neustále někdo pičuje. A proč vlastně? Carpální fanoušci, těžce nesnesitelným a unylým brokem v Předvečeru všech zhnilých, museli být dost v šoku, když se museli střetnout s faktem, že poslední tři díly jsou aspoň "zábavné". Možná, že na původních dvou dílech nějaký smítko prachy naděje je, že se může zapsat do encyklopedie pohlavních nemocích, teda, národních kinematografických památek, ale nezaujaly mě natolik. Taky mi přijde, že je Majk až moc přechytralý. Což mi k řezbáckému hovadu dvakrát nesedí. Je to dvoumetrový chlap jak hora, co svou posedlostí zachránit tenhle ponurý svět instačuráky, a LBTQvéry, nejlépe s obojím na prdeli, a postupného vymýcení z povrchu zemského, cožby mu trvalo, k počtu světového obyvatelstva nejméně ještě 2344 dílů, a konzumní trh radši přijme nejméně dva černé Kapitány Homoriky, a jeden remake Iron Golema. Z těch tisícech reinkarnací Majka, a nekonečných zásob potion of regeneration, mě nejvíc zasáhl rymejk od Zombíka, což se za rymejk prý ani nepovažuje, ale minimálně teda předvýpravěno Zombíkem. Nuže, je hříjen, anglosaské svátky se brzy přiserou do naší malý kotliny, a už se můžu těšit, až mi kidi budou přede dveřmi házet zkažená vajíčka s maskami penyvajze, kapitána debila a jefryho dahmera. Máme se na co těšit. Odpočívej Majkí v restu, jako zmačkaný kus hovna. Krucinál, zabili mi Majkla, parchanti.. #podzimnisklizen [2022].

Černý telefon (2021)

kdo volá? Co? Ne, neprší tady. Co? Jak zkúšáš?? On zkúšá jestli to funguje, no. Ty si blbý nebo co, já mám jednání. A běž do řiti ty hňupe.. Naserte si Stranger Things! #podzimnisklizen [2022]

Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Livča mi opět ukradl slova rovnou z úst, takže abych se neopakoval. Švihák a slaďouš Kendy, co ti vedle snickersky nakoleduje i zreznutý pendrek, a aby si život už neměl natolik v prdeli, naservíruje i homonis (aka Gejpes). Přijde mi že Peele má na víc, o mnoho na víc, ale jako horor přímo šitý na urban legends, kterým celkem holduji, dám asi mastný neslaný průjem, i když konec byl trochu přitažený za kudrliny. P.ES.; když se dívám na ty odpady, nejsem velký puritán černé masti na boty, ale dát nejnižší hodnocení co můžou bejt, jen kvůli vašim rasistickým komplexům, to je dost chabé. #podzimnisklizen [2022]

The Gray Man (2022)

Gosling goslinguje v Práglu, a neokrádají ho o předraženou vodu z kohoutku, nemá žádnou konfrontaci z feťákem z Karláku, Honza Rubeš ho nestalkuje s kamerou v ruce, nevidíme žádnou neplacenou reklamu na české pivo, šaliny (sorry, “tramvaje”..) neserou na jízdní řády, a neochutnal trdlokafe, tak kurva, jsem opravdu Brňák, nebo od kdy je Vídeň na hlavním nádraží? Teda, chci říct, je Gosling opravdu v Praze?

Top Gun: Maverick (2022)

Sky Gayters: Šuk v oblacích.. čest všem plechovým prdelím 🫡

Top Gun (1986)

Proč je film ještě v modrých číslech ? Patetický gay airlines s Tomčou Krustičkou, v hlavní roli s nesympatickým gay symbolem 80.let. Hele, asi bych taky vlhnul kdybych letěl v letounu MiB (men in black…?), kterou bych svižně proletěl přes nebeskou modrou oblohou, a u toho bych si z ramene setřel tmel štěrku po dopadu na dvě neidenfikované stopatrové mrakodrapy.. bruh. Anální turbulence zažehnuta, kde se můžu hlásit ?? Největší brak osmdesátkových let a nejhorší náborový video na nejžhavější gay cluby v Severní Americe. MY MÁME PTÁKY Z OCELE.. 😉 ✈️

Blondýnka (2022)

Destruktivní pohled na svět v očích nadané blondýny, co si svou cestu ve filmovém šoubyznysu zadláždila s vyslečeným análem. Tohle chtěl Dominik sdělit světu, nebo je jen zasraný misogyn? Marilyn Manroe je v tomhle filmu jen hloupou submisivní kačenou, co udělá cokoliv, co si chlap usmyslí, a pro spokojenost tatínka (daddy issues), si začne svlékat kalhoty, což se opět přikláníme k tomu, že taková Monroe do své míry nebyla. Příšerně nekonzistentní “plakáč” s nepochopením střídajíc černobíle a barevné scény. Vrátil jsem se zpět, protože mě zasáhla informace, že film si udělá zájezd do zlatých malin, a jako fanoušek anticen, a celkové zesměšnění vážných uměleckých retardérů nemůžu jinak než jít ještě níže..