Denní směna (2022)

Střílet do üpírů se málokdy vyplatí. Koho zavoláme? Tak určitě ne Pavla Liššku, jak mastně tupíruje krvavé flanďáky neotřepaným, ale dost nudným způsobem. To by byla jiná česnečka, kdyby po jeho boku byl Kryštofl Waltz, a společně tam mordovali gorki kuší, a jezdili po svých dobrodružství v zubařském fáru, napříč celou špičatou Amerikou. Ani funky soundtrack přehraný jak z černošského nebe, nezachrání tu nudu, co pije krev. Ale tak, každý den vidět Snoop Doga jak bongem, zhulený na tři prsty, jebe Mordbiuse do netopýra se jen tak nevidí..

Maturitní ročník (2022)

Matuřitní muzikál se hodí jako kulisa ke šukání, k ničemu jinému.. a ne, že bych o tom něco věděl..

Výměna manželek (2005) (pořad)

aneb cesta do hloubin českých rodin, a následného prozření že vaše jeblá rodina je ještě v pořádku.. // gilty pležr 🖤

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Dr. Radim Uzel v mnohovesmíru mužské erekci a sexuální výkonnosti. Doctor Divnej se mi oficiálně sprotivil už v posledním Spajdr-Gayovi, a tím už patřičně mohu celý Mrdvel jebat do prdele, a spokojeně si plout v odpadní vlně. Ale zatím uštědřím ještě jednu hvězdu, už se mi ty odpady začínají kvantovat v mozku, to by vedle pavučin a pilin rozdováděl velký chaos. // Tak, a teď nastavíme recenzi podle toho, jak by to černý kocour hodnotil v tom multivesmíru of "Madness", jediné šílenství je, že se v 14,000,605 vesmírů nenašla jediná kočka, která by dala pět hvězd, ale všechno postupně. Whitekocour - Ten se od černého liší snad jen v té pozitivní nátuře, a nevidí svět natolik černě jako jeho protějšek, ale zato miluje všechny komiksový srančičky od Mrdvelu, a lepší film než Avengers: Infinity Gore neviděl, a má dobrý vztahy se psy, a žere hlemýždě z chodníku. On by dal čtyři hvězdy, ale zase, kdo potřebuje takové kočky mít doma? Ultrablackkocour - ten krom ultra ve jméně nemá jiné poznávací znamení, než že si ultra libuje v černotě, a sledováním takovým exkrementů mu ještě narůstá jeho úchylka na mastnoty. On by dal při nejlepším odpad, a šmakoval si v příšerné akční cheografii, a nudných soubojí. Teď to bude celkem vostrý jak struhadlo, protože takovej Pussykocour vyhledává jen porno parodie Avengers, Tchoře, Bulka apod. a čistě jen komentuje scény, kde se nešuká. Například v jeho hodnocení najdete Assvenger: Secret Thor's. Bonner, Spider-Man: Cum in home, Black Widow - BDMS Crown underground's, Captan Homorica: Tin ass.. Takže, pokud nežerete hovna ke snídani, asi jste pochopili, že tohle by moc neklapalo, a buďte rádi za mně. To taky není moc dobrá zpráva, ale prostě, učte se matiku, jezte brokolici, a nesedejte si do sedaček hromadné dopravy. Bůhví jaký feťák tam seděl před vámi..

Perníkový táta (2008) (seriál)

"Každý z nás žije život Waltera Whitea, jen málokdo má koule si to přiznat.." jeden, dvaaa, třiiiii.. okey, trvalo mi úspěšných čtrnáct kurevsky dlouhých let ignorovat tenhle seriál. Ne, já jsem černá kurva, kecám. Před 2 lety se mi podařilo zkouknout 5 unikátných kousků první řady, a vůbec jsem z toho nedostal permanentní erekci, zastavení srdce a zhnědnutí kalhot, abych se uráčil dát tátovi víc než dvě hvězdy. Jaká to ostuda. Seriál je přesná definice Ameriky. Ve smyslu, když se řekne "objevil jsem Ameriku.." Pan Haisenberg je nejlepším characterem nejzlatější éře televize vůbec. No dobře, Jessie Pinkman má místo v jídelně hned před Mr. Beanem a Homerem Simpsonem, a mužem si spokojeně vyhonit čuráky. Nejlepší cooking show o vaření pardubického perníku, žraní kuřecích křídel na povel, nejvtipnější instruktážní video o rakovině varlat a zjištění, že smažka nemusí nutně být význam pro sejra. Pokud bych nedojel až do konce, nikdy bych nevěřil že Toluenovej fotr je zatím to nejlepší, co kdy smrdutý hollywood vysere ze své anální trubice, a říkejte si, co chcete. A takové přání na sklonku mýho zavšivenýho života si přeju, aby mi pan White a sir Pinkman lízali každou jednu kulku, a přejezd mezi análem a hrázdou.. prosím zoubková vílo, vic si toho nepřeji.. no co, trochu si ten stereotyp okořenit, bože. ❤️ Láska mezi žíly

Včela na mušce (2022) (seriál)

Kokotiny excentrické kluzské fazole pokračují, a mě to tolik nebavilo jako posledně. Jasně pochopitelně mi už netečou šušně po nose, a hovna do plenek abych se smál Atkinsonovi, na sklonku důchodového pojištění, jak nechá za orchestru své idiocie, vypálit celou haciendu z budoucnosti do základního kamene. Vtipné možná tak na patnáct minut, a to jsem ještě přehnal.

Poslední noc v Soho (2021)

Eeeh.. nenávidím kohokoliv, kdo se snaží nostalgií vytěžit celý snímek. Nostalgie je hollywoodský termín - "když to před 40 lety trhlo dolary, musí to i teď..", a to já do morku svýho čuráka nenávidím. Nostalgie je jen vsugerovaný pocit, že jsme prožili nějakou část života, kdy nám všechno přišlo skvělý a nádherný, protože nám filmy a televize vymývaly mozky stupidním a kvantitním obsahem, že jsme nepoznali co je dobré, a co břečka. Okey, dokážu se vcítit do kůže boomerů, co rádi stály fronty na banány, chodívali si kupovat nejžádanější mokasíny letošního léta ze Západu, a nosít indiánské přívěšky jako pomatený Medvěd, ale už je to zkrátka pryč, jako máslo ve středu v Kauflandu po osmé ráno. Wright má opět vypiplaný styl natáčení, třeskutý smysl pro různé fetištické choutky, a mladé jelenice, o které by si každý simp utřel tu svou kapičku spermatu ze šourku, ale to je pravážně málo. Ta šedesátkova část byla sice úsměvná, s plnou grácii odchozena, ale ta hororová část, pokud se tomu dá říkat, byla naopak naprosto nepovedená, a zdá se mi i odfláknutá. Takže, Edgare, s Baby Driverem sis mě opět získal, ale s tímhle si tě hážu do černé listiny omletých a zrecyklovaných režisérů, kterým ta boomerština už leze pomalu i prdelí.

Ulička přízraků (2021)

Toro kočovníkuje celý orchestr, ale Mozarta nebo Beethowna nezahraje ani omylem. Svou výhodu to má jen kvůli tomu, že všechno z Guillermovi biografie je lepší než Tvář vody, u které jsem naštěstí usnul už na začátku, a mile překvapil konec. To, co bylo mezi tím byla noční můra o Mořském panici, kterému z kloaky vyrostla pohlavní žláza. No, ale tohle? Zkrácená anotace.. dobře odvedený film, hlavně z toho režisérského, del Toro se ambiciózně domnívá, že natočil kult, po kterém se budou nové generace nadějných mladých režisérů učit, ale není to takový šlágr, jak se navenek může jevit. Já nevím, ale zmerčil jsem, že film dost čerpá (třeba neúmyslně) z American Horror Story - Freak Show, který mě ale bavil daleko víc. Převelice dlouhá reklama na koňskou mast proti kostním deformacím, a zběsilá touha dát Cooperovi po držce, jak neumí hrát. Tohle se ti Toráči faunovsky nepovedlo abych purpurovsky hodnotil, ale stačilo to aspoň na průměrného Blejda, ze zlatou armádou z Pekelníka.

Jak jsem poznala tvého otce (2022) (seriál) odpad!

Jak jsem posrala vašeho fotra?.. Nooo, tohle je dost černý. Seriál je jasný příklad termínu "až moc černá obrazovka", protože se tu vyskytuje více černé a snědé než bílé. A jak se říká, co je černé, to není dobré. Nastavovaná kaše jménem Jak jsem prospal vaši matku, je bezpochyby pořád nudná blbina, ale co si budem kecat, postavy jsou dobře napsané, a má šanci se prosadit. I když já to pořád beru jako Friends jen se steroidy, tohle jsou korektní Friends po kastraci. Matka se oproti tomuto jeví jako zábava pro dvou ciferné lobomoty. Jak jsem poznala odpada se může řadit mezi seriály jako Premiér z Brrakova, Tisíc a jedna moč a třeba ještě Velmi křehlé obvody. Bože, pokud tohle všechno dokáže ponúknut Dizny Plus, obávám se že moje mozkové buňky budou v Dizných mínus, mínus. Teď mám chvilku solidarity, a napařit HIMYM alespoň o hvězdičku navýše.. nebo spíš ne.