Obvyklí podezřelí (1995)

To mě moc nebavilo. Vidět to v roce 95, tak by se mi to možná líbilo, ale viděl jsem už lepší filmy. Navíc jsem od půlky věděl, jak to skončí a to je potom jaksi nuda :-(

Neopouštěj mě (2010)

Skvělý námět, nádherná hudba, poetické, klidné a přesto plné hlubokých citů a skvělých hereckých výkonů. Tento film mě hodně překvapil a moc se mi líbil.

Opravdová kuráž (2010)

Nejlepší "coenovka", hlavně díky skvělým hereckým výkonům!

Tramvaj do stanice Touha (1951)

Úplně jsem z toho oněměl. Úžasný filmový zážitek. Brandon byl skvělý a Vivien Leigh ukázala takovou škálu emocí, že to se mnou zamávalo jako tornádo. Opravdu úžasný film!

Čarodějky ze Salemu (1996)

Spousta věcí tam neseděla a dokonce mi i vadila, ale celkově to byl pěkný film. Hlavně díky charismatickému Day-Lewisovi to mělo vyšší úroveň.

Discopříběh (1987) odpad!

Po všech stránkách odporné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tahle země není pro starý (2007)

Oscar za scénář? Tak to je přehnané Zrovna ten mi přišel takový nudnější. Byly tam lepší filmy i co se Nejlepšího filmu týče. Nicméně Javier Bardem byl skvělý, stejně tak Josh Brolin.

Antikrist (2009)

Úžasné obrazy,perfektní filmařina a skvělé herecké výkony!

Pavouci z vesmíru (2010)

Milé překvapení. Trochu jsem se bál, že to bude taková blbost jako letošní Monsters, což bylo celkem bez nápadu, ale tohle bylo mnohem lepší!