Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Co dodat prostě nádhera,dalo by se říct ještě lepší než první díl a to tím ,že je to víc dělaný do komedie.

Ceremoniář (1996)

Dnes už spíš pozamomenutý snímek o číšníkovi co se jen tak vydává obsluhovat bez pozvání na nejvyší místa v podání výtečného Jana Hrušínského. Proč né ,když ho tam pustí.

Kožené slunce (2002) (TV film)

Jeden z posledních tv filmů ,který se povedl. Kachyna je prostě záruka kvality.....Pralesní liga....

Straka v hrsti (1983)

Poněkud chaotický snímek o jakém si gangu.....moc jsem to nechápal.

Konec starých časů (1989)

Pro zatím je to u mě za tři ,moc krát jsem to neviděl a až tak mě to neuchvátilo. Ale je to pěkně natočené. J.Abrhám super výkon.

Vážení přátelé, ano (1989)

Krásná pohodovka na ,kterou se nechá vždy podívat. P.Zedníček jako komediant a podnikavec za socialismu ,M.Lasica jeho bratr,které mu se nechce na vyšší post v práci.

Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (seriál)

Krásný seriál o sklářích ,trochu je škoda televizního zpracování. herecké obsazení rovněž bez chyb. J. Krampol užasný jako podnikavý hostinský. L. Munzar a řada jiných nezapomenutelných postav.

My holky z městečka (1985) (seriál)

No poměrně nudný seriál,sice se na to občas podívám ,když to běží v tv. Ale nic moc to teda není. Dívčí kapela ,která vezme za čtvrtého člena kluka a tak mu nezbyde než se přestrojit za holku až ho pak začne náký chlápek balit. No co k tomu říci ,prostě slabé. Nejvíc mě lezla na nervi ta zrzka či kdo to byl.

Kdo hledá zlaté dno (1974)

At říkáte co chcete mě se to líbí. Je to pohodový snímek o stavbě přehrady hlavně teda o lidech co se na tom podílí. Jako drama mě to rozhodně nepřijde nic dramatického se tam neděje. Dalo by se říct je to příběh mladíka J .Hrušínský ,který se vrátí z vojny ke své snoubence a snaží si najít poctivou práci kde si vydělá na byt. V tv kouká na dokument o stavbě přehrady a rozhodne se tam ject. Každý víkend se vrací ke své (opravdu krásné) holce. A díky ní ho v práci sesadí a díky své zodpovědnosti nakonec i o holku přijde. V práci se za něj kolegové přimluví a dostane se na lepší práci. Tak že taková pohodovka ač je to točený z donucení i tak dokázal Menzel s pomocí Svěráka udělat maximum.

Časové pásmo bylo změněno