Bláznivá škola (1996)

Tahle parodie se mě líbí. Jon Lovitz je kouzelný.

Pravdivé lži (1994)

Pohodová akční komedie s Arnoldem na kterou se nechá koukat celkem často. Scéna s koněm na střeše je skvělá.

Waynův svět 2 (1993)

V podstatě stejný jako jednička , ikdyž ta byla určitě lepší. Ale opět hodnocení za hudbu.

Waynův svět (1992)

Taková blbina ,která se mě dřív celkem zamlouvala ,ted už mě moc nebere. Hodnocení hlavně za skvělou hudbu.

Žraločí muž (2005) (TV film)

Není to zase tak zlý.Občas se u toho (docela dost) i zasmějete hlavně při přestřelce komanda žoldáků proti jednomu postaršímu boháči,jednomu pupkatýmu a jedné hezké ženské kdo asi vyhrál? Rambo by se za to stydět nemusel. Jestli čekáte , že postavou je onen krasavec z obrázku budete zklamáný on vypadá úplně jinak. Někdy máte pocit ,že tam není jen jeden. Téměř vše se odehrává za bílého dne ,tak že je to v celku dobře koukatelné ,ale zase nečekejte žádnou hororovou atmosfétu. Prostě průměrný béčko ,když nemůžete spát.

Krev za krev (1984)

Docela zajimává vyvraždovačka. Záčátek ,kdy kluk zastřelí mámu a jeho táta si jí odtáhne ke gauči a dává jí pít kořalku a na záda jí přípíchne papír vše nej k narozeninám.Opravdu ujeté!! Pak ko sklouzává k nudě nic se neděje skoro půl hodiny až pak se tátínek opět probere k činosti.... až na některé nelogické chování postav ,ale co by jsme od hororu čekali.

28 dní poté (2002)

Co dodat krásný poskatastrofický horor a nákaze ,nikoliv o zombií. Jediné co mě tam nešlo na rozum bylo ,že v Londýně nejsou skoro žádný auta? Když si vezmete jak rychle se šířila nákaza , tak by muselo být všude spousta aut různě nabouraných a v zácpach. Takhle jsou normálně zaparkovaný jako by se nic nedělo.

Záhada Bermudského trojúhelníku (2005) (TV film)

Určitě poměrně slušný tv zpracovaní.Jedné ze záhad ,za kterou jak jinak stojí člověk. Ale povedlo se jim to.

Červi (1976)

Průměrný horor. Záčátek příliš zdlouhavý a stále stejný scénář ,cizinec přijede do zapadákova ,kde není moc vítaný. Ale pak se to celkem slušně rozjede ,tak že jasný 3.

Krysy: Noc hrůzy (1984)

No musím říct ,že to není až tak zlý jak se zdá. Pravda chování postav je někdy spíše komické. Ale i tak v celku povedený krysí horor. Původně jsem měl v plánu dát 3 ,ale za ten konec jsou 4 ten se poměrně povedl.