Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Překvapuje mě tak nízké hodnocení. Mě se to líbí, je to v podstatě stejný jako seriál, jen bez toho příběhu a smrtelných úkolů. Jen je tam pár nesrovnalostí například když dostanou první jídlo je jasně řečeno že každý má jednu porci ale číslo 161 jde dvakrát a nic se neděje a jídlo zbyde na všechny. Pak ve hře na lodě se mají rozdělit do 8 týmů se stejným počtem hráčů. Jenže jich je 118 a tam ten výsledek je 6 krát 15 a 2 krát po 14.A když začnou hrát lodě tak hraje 15 proti 14 . Což měli teda udělat 14-14 a 15-15, aby to bylo spravedlivé. Zkouška z telefonem byla dobrá, jen jí dotyčný měl jinak udělat, aby přesvědčil jinýho, aby si ten telefon vzal. Stačilo říct jedno číslo s tím, že si má vzít sluchátko a ne lákat na jídlo. A ve hře kdy měli napsat číslo koho chtějí vyřadit a tři nejvíce psaná čísla vypadnou. Tak se krásně mohlo stát že napíšou jen dvě čísla a to první a pak ten to oplatí tomu co ho napsal a všichni ostatní mohli psát jen ty dvě čísla. Pak by mě zajímalo jak by to udělali, když chtěli tři. Velmi vtipný bylo hra s kostkou kdy si jeden otevře výhodu do příští hry a další ho vzápětí vyřadí. Těším se na další díly.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Já se dobře bavil, a to je nejdůležitější. Křištálová lebka se mě líbí víc , ale tohle bylo taky pěkný. Úvodní nacistická scéna byla vynikající. Fajn bylo vidět zase nějaké staré známé. Snad jen menší výtky mám k závěru se skokem v čase, ale na druhou stranu ve všech dílech bylo nějaké nadpřirozeno. Další díl už naštěstí nevznikne. Zbytečně nabubřelý rozpočet, který se nezaplatí. Uvidíme při další projekci jak to bude působit, když už budu vědět co čekat a budu si všímat zase jiných věcí.

Insidious: Červené dveře (2023)

Film o ničem, kluk jde na vysokou a má halušky a fotr je má doma a propojí se. To je celý film. A já se ptám kde byla nějaká atmosféra či něco děsivého, když to má být horor? Jen obyčejný drama o vztahu otce a syna. Takhle série mele naprázdno už je načase skončit.

Jodie, vyvolený (2023) (seriál)

Mexický seriály tu moc nejsou. A tohle bylo celkem koukatelné. Líbí se mě jak parta dětí dokáže využít schopnosti jednoho z nich dokud je to celé ne přeroste. Skončilo to otevřeně, takže to může pokračovat, ale kdo ví.

Kaleidoskop (2023) (seriál)

Zajímavý nápad dát pořadí epizod náhodně, celé to stejně do sebe zapadá. Postavy jsou od začátku naprosto nesourodé a je víc než jasné že to nemůže dobře dopadnout. Zvláště Bob je opravdu magor. Kam se poděli akcie mě napadlo, ale pak jsem to pustil z hlavy.

Kdo je Erin Carterová? (2023) (seriál)

Tady je největší chyba výběr hlavní hrdinky, která je prostě nesympatická a ani nijak hezká a pak jí má člověk fandit. Ani příběh není nijak originální a ten konec byl spíš komedie než pořádné drama. Za mě to moc nefunguje.

Kdo se směje teď (2023)

Na můj vkus moc upovídaný a k tomu ten ruský přízvuk. Přesto to bylo celkem zábavné a některé scény jsou husté třeba ta ve vlaku a pěst v krku.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Tak trochu jsem se toho bál, recenze nic moc a název mě taky zrovna ne uchvátil. Přesto jsem štědrovečerní pohádku s menším zpožděním dal a nelitoval. Určitou dobu trvá si zvyknout na poměrně neznámé tváře, přece jenom je člověk zvyklý vidět v pohádce známé herce ano i tady jsou, ale je jich málo. A nebo já ty hlavní prostě neznám. Příběh je celkem vtipný a zajímavý. Zbytečně se to nesnaží být moc dramatické což je jen dobře. Postavit to na principu, kdy zloděj okrade zloděje, bylo povedené. Petr Nárožný i v tolika letech pořád umí hrát a být vtipný. Postava vodníka je tu vlastně kladná, i když tam ty jeho vlastnosti zapomenuty nejsou. Jako celek to působí docela slušně a čas ukáže jak to bude působit při další projekci. PS.- jedna chyba  se tam vyskytla a to když vodník je na půl ve vodě a je tam vidět jak má mokré šaty což by jako vodník mít neměl.

Klub nájemných vrahů (2023)

Nezáživný pokus o jakéhosi Evropského Johna Wicka. Za mě velká nuda a nesympatický postavy. Plus děj se odehrává po Evropě.

Knižní klub zabijáků (2023)

Hodně průměrný horor. Nejvíce zaujme snad jen to že je to španělské a nejsou tam bukvice a lesby. Kdo byl vrah jsem nevěděl, ale verzí jsem měl několik, nakonec to bylo ještě trochu jinak. Stačí zapomenout což nebude problém.