Cats (1998) (TV film)

Dost mi na tom vadilo, že je to v podstatě o ničem. Hudba je sice krásná a melodie se mi opravdu líbily, ale radši bych si koupila soundtrack, než abych se na to dívala. Balet je zde rozhodně taky pěkný, ale já prostě ve filmu potřebuju děj a ten mi tu zkrátka nenaservírovali.

Chitty Chitty Bang Bang (1968)

Jako malé se mi to docela líbilo. Nenáročný muzikál s jednoduchým dějem a primitivním humorem. Určitě nelze filmu vyčítat hudbu, zejména ústřední písnička je pěkná, skoro až podlézavá. Celkově něco podobného jako Marry Poppins.

Blázni ze stadiónu (1972)

Další velice povedený film Les Charlots. Oblíbená komedie mého dětství, je stále mou oblíbenou. A jak to teprve muselo vypadat, když byl tohle nový film. Tihle "sportovci" zkrátka dokážou pobavit snad každého bručouna :-).

Blázniví bažanti (1971)

Velice povedená francouzská komedie s klasickými vojenskými vtípky. Dnes už je to téměř klasika. Chlapci z Les Charlots se díky této komedii (a taky díky Bláznům ze stadiónu) stali hvězdami mého dětství.

Asterix a překvapení pro Cézara (1985)

Prostě další skvělý Asterix. Není to sice ten z nejlepších, ale opět velice vydařený. Navíc Obelix jako legionář je opravdu dokonalý :-).

Krtek hodinářem (1974)

Jestli je tak jednoduché opravit hodiny, mohla bych bejt z fleku hodinářem. Byli bysme s krtečkem silná konkurence :-). Jeden ze slabších dílů, ale přesto pořád velmi povedený.

Krtek a muzika (1974)

Od malička jsem chtěla, aby to šlo jako u krtečka. Potřebuju gramodesku? Tak si jí prostě uvařim. Sesbírám notičky, uhnětu z nich těsto, vyválim, nakrájim a smotám. Jak prosté, jenže ať koukám jak koukám, nikde se po loukách nepovalujou noty, které by zde mohli zanechat některá hudbychtivá zvířátka. Deska teda nebude, tak se aspoň ještě jednou podívám na krtečka, abych měla radost, že aspoň on opět nějaké notičky našel a vyšlo mu to.

Krtek a zelená hvězda (1969)

Jeden z mých méně oblíbených krtečkových večerníčků. Přišel mi prostě takový nedodělaný. Krteček byl nepochybně roztomilý, ale stejně je to dějově trochu nepovedené.

Krtek a orel (1992)

Hodně povedený krtek, ale přece jen jsou některé scény nudnější a na to, že je to jen krátkometrážní filmeček, by to mělo pěkně odsejpat.

Krotitelé duchů II (1989)

Prostě skvělé pokračování, vynikající jedničky. Včetně celého známého duchařského týmu a nových roztomilých duchů.