Vikingové (2013) (seriál)

Chodte vsetci "odbornici" DORITI. Toto je pecka serial. A hlavne (konecne) S2E10. Mozem sa vysrat na to, ci to bolo historicky presne alebo nie. JE TO VYMYSLENY PRIBEH. V prvom rade hodnotim, ako je to natocene. Zaujalo ma to a vtiahlo do deja. To, ze je to historicky nepresne, ma momentalne nesere. Kompenzoval to pribeh. Nechapem, ako moze dat niekto ODPAD po prvej epizode. Alebo max 3* po troch dieloch. Iba idioti to mozu urobit. ---------------------------------------------------------------- Diabolsky Travis Frimmel. Neda sa mu absolutne vycitat z vyrazu tvare naco mysli. Psycho Floki. Nechyba romantika(aj ked mi nejako zvlast v tomto pripade nechyba), intrigy, akcie a aj humor obcas. Prijal by som ku kazdemu dielu dalsich 15 minut, lebo tych 45 ubehne ako voda. Chyba mi tam viac priestoru pre Vladimira Kulicha - skoda ho.

Narkokultura (2013)

Putavy dokument. Nechcel by som tam zit. Ta hudba je otrasna. A na jedno kopyto.

Temný případ (2014) (seriál)

Prva seria - tych 5* si to fakt zasluzi. Doplnam komentar 11.08.2015 - to co mal akoze znamenat koniec druhej serie?????? Vacsinou mi prisli dialogy zbytocne dlhe a nudne, akesi zdlhave. Herecke vykony hlavnych hrdinov - som velmi spokojny, ci uz prva, alebo druha seria. Uz som aj zacal pochybovat. Ale to vyvrcholenie druhej serie, si nemyslim, zeby bolo az take realne. No ajtak stalo to zato. *****. Prva seria 97 percent, druha seria 94 percent.

Atlas mraků (2012)

Šumienka, ale parádne natočená. Masky nemajú chybu.

Mládeži nepřístupno (2013)

Nebolo to az take hrozne. Najlepsie casti VADI - NEVADI, kramy a wolverin :)

Rivalové (2013)

Vzhladom k tomu, ze vo filme je vela historickych nepresnosti, davam iba 1*. Tento film si absolutne nezasluzi take vysoke hodnotenie.

Gagarin: První ve vesmíru (2013)

Plne sa stotoznujem s nazorom uzivatela RADEK99. Trafil klinec po hlavicke. Ale davam iba1*.

Hairspray (2007)

Tak toto sa mi velmi pacilo.