Manžel na hodinu (2016)

To co se dalo přehlížet v jisté míře v předchozím díle,tady fakt nešlo.. O dost horší a nevtipný,než Hodinový manžel.

Hodinový manžel (2014)

Šlo to,nebude sice patřit mezi filmy, bez kterých bych nemohl být, ale svůj účel to splnilo. Taková odpočinková záležitost.

Tři bratři (2014)

Svěráci umí, né že né! Celkem chytrá, nápadivá pohádka, co má děj,atmosféru a vtip... Sice nejdřív jsem chtěl dát jen za 3,ale opravdu za Vojtu Dyka,který mě neskutečně pobavil dám 4.. A jak se vám to líbí,nebo ne,opravdu si tu jednu hvězdu navíc zaslouží :))

Obchodníci (2013)

Ten film se snaží být vtipný,ale je naprosto trapný. Účinkující zřejmě neměli na chleba,že brali takovou "roli". 1 hvězda za koně a vola.

Rivalové (2013)

Musím říct, že dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal,ale udělal jsem obrovskou chybu,dost mě emoticky dostal, Nedá se nic tomuto snímku vytknout, všechno sedělo jak prdel na hrnec. Naprosto dokonalý!

Český lev 2009 (2010) (pořad)

Opravdu vééééélka slabota,pan Bolek Polívka to nezvládl. Ještě že to párkrát zachránil ten Liška, ale vážně slabota,aneb jak si otrávit sobotní večer.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Další debilní film z Troškoviny. Tento film nemá vůbec žádný děj ani vtip.Bohužel producentům to vtipné nejspíš přišlo. Vůbec nechápu jak se tento nesmyslný film muže dostat do Kina.

Nezapomeň na mě (2010)

Jsem uchvácen hereckým výkonem Pattinsonem a Ravinovou. Přiznám se, že jsme filmu naprosto neveřil, protože Pattinson si mě zhnusil ve Stmívání a následného pokračování. Ale v tomto filmu ukázal, že špatný herec rozhodně není. 80%